Aktualności
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Skoda Superb – najpiękniejsza w Polsce

29 maja 2008
Bez kategorii, Nowości Skoda

Nowa Skoda Superb odniosła wielki sukces podczas Katowickiego Auto Moto Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce. Auto podziwiały tłumy zwiedzających, a grono fachowców przyznało mu nagrodę dla Najpiękniejszego Samochodu, uznając ten model za najciekawszą targową premierę.


Najważniejszą targową premierę wybrało jury złożone z fachowców, przede wszystkim z dziennikarzy motoryzacyjnych. Nowy Superb w oczach jurorów okazał się ciekawszy od innych targowych premier: m.in. Hondy Accord Tourer, Citroena C5 czy Forda Kuga.

– Przyznanie nagrody Nowej Skodzie Superb daje nam sporo satysfakcji. Cieszymy się, że model został dostrzeżony i wyróżniony przez fachowców z branży, co jest bardzo dobrym prognostykiem przed wprowadzeniem modelu na polski rynek już we wrześniu – mówi Klaudyna Gorzan, specjalista ds. PR, odbierająca statuetkę w imieniu Skoda Auto Polska. Targi katowickie były pierwszą otwartą imprezą, na której Skoda Auto Polska S.A. zaprezentowała swój nowy model.

– Cieszymy się również z bardzo pozytywnych opinii wyrażanych przez gości targowych, którzy podkreślali przede wszystkim elegancką stylistykę oraz funkcjonalność zastosowanych rozwiązań. Szczególne zainteresowanie wzbudzał system zmiennego otwierania pokrywy bagażnika tzw. Twindoor – mówi Michał Brzeziński, product manager w Skoda Auto Polska S.A., odpowiedzialny za Nową Škodę Superb.

Targową ekspozycję w katowickim Spodku zwiedziło w sumie 37 tys. osób. – Cieszę się, że nasze targi wyrosły na najważniejszą tego typu imprezę w Polsce – mówi Wojciech Majewski, dziennikarz motoryzacyjny, który był organizatorem katowickich targów. – Miarą naszego sukcesu jest zarówno liczba publiczności, jak i polskich premier nowych modeli – dodaje. Według Majewskiego już spływają pierwsze pozytywne opinie po targach, zarówno od zwiedzających i wystawców, jak i od firm zainteresowanych udziałem w przyszłorocznej edycji targów.

źródło: Skoda / Moto Target

Leave A Comment