Aktualności

Hyundai i30 – nowy najlepszy przyjaciel kobiety

21 lutego 2008
Bez kategorii, Hyundai Nowości

Jaki powinien być samochód, by trafić w kobiece gusta? Który z nich ma szansę zostać nowym, niezawodnym przyjacielem Pań?


Odpowiedź na to pytanie otrzymaliśmy 8 lutego 2008 r. podczas gali wręczenia nagród Kobiecy Samochód Roku 2007. W organizowanym po raz drugi plebiscycie prestiżowego miesięcznika dla Pań, „Twój Styl”, Hyundai i30 zdobył tytuł Kobiecy Samochód Roku 2007 w kategorii Auto Miejskie.

Po raz drugi Panie miały okazję wybrać swój idealny samochód. 40 zgłoszonych aut oceniano w sześciu kategoriach – Samochód Miejski, Samochód Rodzinny, Samochód Prestiżowy, Samochód Ekonomiczny, Samochód z Fantazją, Odkrywczy Pomysł. Werdykt wydało jury Konkursu, w którym zasiadały znane Panie ze świata mediów: Jolanta Pieńkowska (redaktor naczelna „Twojego Stylu”), Ilona Łepkowska (scenarzystka i producentka filmowa), Agata Młynarska (prezenterka TV), Agnieszka Dygant (aktorka) oraz Agnieszka Siegert (dziennikarka „Twojego Stylu”).

„Byłyśmy twarde. Doceniłyśmy piękno i design, ale także bezpieczeństwo, ekonomikę i pomysłowość” – tak określiły kryteria wyboru Panie z jury. „Nie musi być za duży, ale pojemny. (…) Za przebój samochodowy uznałyśmy Hyundaia i30. Miły mieszczuch, zgrabny, zwrotny, łatwy do zaparkowania, sprytny w korkach. Podstawowa wersja silnika 1.4 – auto nie pali za duży, a przy 109KM nie jest słabe. Polubiłyśmy go też za reflektory jak kocie oczy oraz … literkę „i” w nazwie, od słowa inteligentny.”*

Zwrotność, funkcjonalność, oryginalne elementy nadwozia, dopracowane i wygodne wnętrze, a do tego niskie zużycie paliwa to cechy, które pozwoliły i30 zdobyć uznanie tej szczególnie wymagającej grupy klientów, jaką są Panie.

Uhonorowanie modelu i30 prestiżową nagrodą „Twojego Stylu” jest kolejnym, ważnym sukcesem marki Hyundai w Polsce. Realizacja filozofii marki „Jakość, pewność, inspiracja” znalazła swoje odzwierciedlenie nie tylko w prawie dwukrotnym wzroście sprzedaży samochodów Hyundai w 2007 r. (na rynku polskim), ale teraz także w tym zaszczytnym wyróżnieniu. Do licznych nagród zdobytych przez model i30 na całym świecie, m.in. Car of the Year w Hiszpanii i Australii, czy Green Car – samochód najbardziej przyjazny środowisku, dołączyło wyróżnienie przyznane przez panie w Polsce.

* Wszystkie cytaty pochodzą z miesięcznika „Twój Styl” nr 3, marzec 2008.

Więcej informacji na temat Hyundaia i30 można znaleźć w [link=https://www.autowizja.pl/page.php?239]naszym teście.[/link]

źródło: Hyundai / Mototarget

Leave A Comment