Aktualności

Ford Ranger – jeszcze atrakcyjniejszy

4 października 2007
Bez kategorii, Ford Nowości

Ford Polska Sp. z o.o. informuje, że od 1 października br. oferowany na polskim rynku Ford Ranger dostępny jest w bardzo atrakcyjnej ofercie promocyjnej. Każdy klient, który zakupi Forda Ranger do końca roku otrzyma upust w wysokości 6.000 zł netto od ceny detalicznej.


Ponadto firma Ford Polska Sp. z o.o. informuje, że ostatnio pojawiające się publikacje prasowe opisujące zmiany kwalifikacji podatkowej pick-upów nie dotyczą Forda Ranger. Samochód ten, we wszystkich wersjach kabinowych, jest prawidłowo klasyfikowany jako samochód przeznaczony do transportu towarów (kod 8704 – w/g Scalonej Nomenklatury Europejskiej). W związku z tym nabywcy samochodów Ford Ranger nie muszą się obawiać konieczności uiszczenia podatku akcyzowego. Dodatkowo przy nabyciu Forda Ranger możliwe jest odliczenie 100% podatku VAT zapłaconego przy zakupie, a także możliwe jest odliczanie podatku VAT zawartego w cenie paliwa.


Ford Ranger dostępny jest na polskim rynku w trzech wersjach nadwoziowych – z kabiną pojedynczą, przedłużoną i podwójną oraz w trzech wersjach wyposażenia – XL, XLT i Limited. Najtańsza wersja Forda Ranger (bez uwzględnienia rabatu) kosztuje 72.000 zł netto. W ciągu zaledwie 3 miesięcy sprzedaży Forda Ranger w Polsce do klientów trafiło 100 sztuk tego samochodu.


źródło: Ford

Leave A Comment