Renault Twingo Nokia Special Edition

3 października 2007
Bez kategorii, Nowości Renault

Renault zaprezentowało specjalną wersję modelu Twingo, którą koncern opracował we współpracy z firmą Nokia.

Twingo Nokia standardowo zawiera trzy zaawansowane systemy komunikacyjno-rozrywkowe, które adresowane są w szczególności do osób zafascynowanych najnowszymi gadżetami elektronicznymi.


ODTWARZACZ MUZYCZNY
W zestawie znajduje się 140 watowy odtwarzacz CD z sześcioma głośnikami (w tym dwa tweetery) oraz możliwością podłączenia zewnętrznych urządzeń, dzięki gniazdom USB, DIN (dla iPoda) oraz wejścia 3,5 milimetrowego. W obsłudze zestawu pomagają przyciski na kole kierownicy.

SYSTEM NAWIGACJI
Będący na wyposażeniu samochodu telefon Nokia 6110 zawiera zestaw map, pomagających odnaleźć wybrana lokalizację. Telefon można łatwo wymontować z samochodu i używać jako przenośnego urządzenia GPS, dzięki któremu łatwiej będzie poruszać się po nieznanym mieście.

INTERFACE BLUETOOTH
Interface Bluetooth jest kompatybilny z telefonem Nokia 6110 oraz większością telefonów wyposażonych w funkcję Bluetooth. Wszystkie przychodzące i wychodzące rozmowy są automatycznie przenoszone na głośniki pokładowego systemu audio, co pomaga bezpiecznie i komfortowo przeprowadzić rozmowę telefoniczną. Przyciski sterujące telefonem umieszczono na kole kierownicy.

Renault Twingo Nokia powstało w oparciu o wersję Dynamique, jednak zawiera wiele charakterystycznych elementów, takich jak metaliczne detale wykończeniowe, przyciemniane tylne szyby czy specjalne oznaczenia Nokia na słupkach drzwi.

Samochód w wersji z silnikiem benzynowym 1.2 16V (75KM) będzie kosztował we Francji 12 950 Euro, a wersja z jednostka wysokoprężną 1.5 dCi (65KM) została wyceniona na 14 450 Euro.

Wersja Twingo Nokia będzie również oferowana we Włoszech, w Niemczech, Belgii, Holandii i Słowenii.

źródło: Renault / Moto Target

Leave A Comment