Prawo jazdy w dwa tygodnie? To możliwe?

Prawo jazdy kategoria C

Polska jest jednym z liderów branży transportowej w całej Europie. Nasi kierowcy słyną z doskonałych umiejętności i są pożądanymi pracownikami w wielu zagranicznych firmach spedycyjnych i logistycznych. Co to oznacza w praktyce? Ano to, że profesja kierowcy zawodowego jest jednym z najlepiej opłacanych zawodów w Polsce. Co zrobić, aby móc znaleźć zatrudnienie jako kierowca ciężarówki, ciężarówki z przyczepą lub autobusu? Oczywiście należy zacząć od zdobycia uprawnień.

Jak wygląda kurs na prawo jazdy kat. C?

Prawo jazdy kategorii C jest dla wielu osób punktem wyjścia do pracy w zawodzie kierowcy ciężarówki. Jeśli nie posiadasz takich uprawnień, powinieneś zapisać się na kurs. Organizują go uprawnione do tego ośrodki szkolenia kierowców, w tym również OSK Kujawa w Łomży. Kurs prawa jazdy kategorii ciężarowych składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Długość takiego kursu to zwykle ok. 3 miesiące. Z jednej strony to mało, z drugiej bardzo dużo. Szczególnie dla osób, które szybko chcą podjąć pracę w nowym zawodzie i zdobyć wymagane kwalifikacje, 3 miesiące może być bardzo długim czasem. Specjalnie z myślą o nich, wybrane ośrodki szkolenia kierowców przygotowały oferty specjalne.

Wczasy z prawem jazdy Łomża – kurs w 14 dni!

Większości z nas wczasy kojarzą się z błogim wypoczynkiem i leniuchowaniem. Jednak nie zawsze musi tak być. Czasami dwu tygodniowy urlop można spędzić pracowicie i konstruktywnie. Jedna z propozycji to wczasy z prawem jazdy w Łomży. Jest to oferta przygotowana przez OSK Kujawa. Polega na uczestnictwie w wakacyjnym kursie na prawo jazdy kategorii C, C+E, D i E. Uczestnictwo w takich zajęciach to zarówno wytężona praca, jak również chwila zasłużonego relaksu.

Co musisz wiedzieć o wczasach z prawem jazdy?

Kurs trwa tylko 14 dni – wakacyjne urlopy zazwyczaj trwają 14 dni kalendarzowych. Tyle samo trwa nasz przyspieszony kurs prawa jazdy. Został on podzielony na dwie części. Pierwsza z nich to część teoretyczna. Druga, praktyczna, rozpoczyna się dopiero po zdaniu wewnętrznego egzaminu z teorii.

Zajęcia poza domem – aby wczasy z prawem jazdy rzeczywiście zasługiwały na miano „wczasów”, nie mogą się odbywać w normalnych okolicznościach. Chcemy zapewnić Ci najlepsze możliwe warunki do tego, abyś mógł szybko i wydajnie się uczyć. W tym czasie nie powinno cię nic rozpraszać, a szczególnie problemy rodzinne. Aby właśnie tak było, wczasy z prawem jazdy organizujemy w różnych miejscach w kraju. Wynajmujemy tam dla naszych kursantów pokoje w ośrodkach wczasowych, w których znajdują ciszę, spokój i wiele okazji do relaksu.

Kurs prawa jazdy z wyżywieniem – ucząc się do egzaminu na prawo jazdy, nie musisz samodzielnie przygotowywać sobie jedzenia. Nie musisz również stołować się na mieście, tracąc pieniądze na niezdrowe potrawy. Zamiast tego firma OSK Kujawa przygotowała dla Ciebie miejsca noclegowe z pełnym wyżywieniem. Wracając do domu, nie tylko będziesz mógł się pochwalić nowym prawem jazdy, ale również tym że nie straciłeś ani jednego cennego kilograma swojej osoby.

Znakomici instruktorzy – pomimo tego że efektywność nauki do egzaminu na prawo jazdy zależy głównie od Ciebie, to nie zapominamy również o naszych instruktorach. To właśnie oni będą głównie z tobą pracować. W pierwszym etapie poprowadzą wykłady, na których zostanie przekazana Ci najważniejsza wiedza o zasadach ruchu drogowego oraz pozostałych przepisach, który każdy kierowca zawodowy powinien znać. Następnie to pod ich okiem będziesz szlifować umiejętności w poruszaniu się autobusem lub samochodem ciężarowym, manewrowaniu nim oraz wykonywaniu podstawowych czynności serwisowych.

Wczasy z prawem jazdy w Łomży – co zyskasz dzięki nim?

Wiele osób ma różne powody do tego, aby zapisać się na wakacyjny kurs prawa jazdy. Każdy z nich jest dobry, aby zdobywać nowe kwalifikacje zawodowe. To dzięki nim masz okazję zmiany pracy na lepszą, realizowania swoich pasji oraz spełnienia marzeń o podróżowaniu po całym świecie. Pomimo tego że praca kierowcy autobusu lub ciężarówki do łatwych nie należy, zainteresowaniem wczasami z prawem jazdy z roku na rok jest większe.

Możliwość szybkiego awansu – w Twojej pracy zwolniło się miejsce kierowcy ciężarówki lub autobusu? Przełożony właśnie Tobie zaoferował możliwość wejścia na wakat? Warunkiem jest jednak szybkie zrobienie potrzebnych uprawnień? W normalnych warunkach nie byłoby to możliwe. Zapisując się na wczasy z prawem jazdy Łomża, masz szansę spełnić te warunek i cieszyć się nowym zajęciem.

Zmiana branży – transport świetnie się rozwija i jest to branża, która bardzo cierpi na deficyt dobrych kierowców. Jeśli spodziewasz się w najbliższym czasie otrzymania wypowiedzenia z obecnej pracy, już teraz możesz temu przeciwdziałać. W jaki sposób? Zapisując się na wczasy z prawem jazdy w Łomży. Unikniesz w ten sposób bardzo stresującej sytuacji, jaką jest pozostawanie w roli bezrobotnego.

Spełnienie marzeń – od zawsze chciałeś mieć pracę, w której będziesz sam dla siebie szefem? Praca kierowcy zawodowego jest jednym z takich zajęć. Przebywasz w kabinie swojej ciężarówki i jesteś odpowiedzialny za prawidłowe wykonanie zadania. Od Ciebie i Twoich umiejętności zależy to, czy się ono powiedzie. Ponadto, pracując w tym zawodzie będziesz mieć wiele okazji do obejrzenia wielu wspaniałych miejsc na całym świecie. Do większości z nich na pewno być nie dotarł, gdyby nie praca kierowcy ciężarówki lub autobusu.

Wysokie zarobki – nie ma co ukrywać, prawo jazdy kategorii C oraz C+E to przepustka do świata większych zarobków. Jeśli do tej pory nie byłeś zadowolony ze stanu swojego konta po wypłacie, zapisz się na wczasy z prawem jazdy w Łomży. Pracując w tym zawodzie, twoja miesięczna wypłata będzie oscylowała około kwoty 6000 złotych lub więcej. Do tego należy doliczyć należne Ci dodatki, takie jak delegacje itp.

Podoba Ci się perspektywa zostania kierowcą zawodowym? Już teraz sprawdź wolne terminy na wczasy z prawem jazdy Łomża, porównaj ceny i zapisz się na kurs. W ciągu 14 dni jego trwania, twoje życie może się zmienić nie do poznania!

Leave A Comment