W jaki sposób można zrobić rezerwację samochodu przez internet?

W dzisiejszych czasach jest coraz więcej chętnych osób, które decydują się na wypożyczenie samochodu na czas urlopu. Nic dziwnego, gdyż klienci oczekują pewności co do sprawności auta, a zwiedzanie miasta i dotarcie do różnych miejsc samochodem, podczas krótkiego wyjazdu, jest zdecydowanie wygodniejsze i daje więcej możliwości.

Nasza firma Auto Europe jest liderem w dziedzinie wynajmu samochodów, posiadającym ponad 60-lat doświadczenia w branży. Ściśle współpracujemy ze wszystkimi znanymi dostawcami, takimi jak Hertz, Europcar, Sixt, Avis, Budget i wiele innych. Oferujemy samochody w 24 000 punktach odbioru w 180 krajach na całym świecie.

Proponujemy tanie i szybkie wypożyczenie auta w dogodnym dla Państwa terminie i co ważne, w atrakcyjnej cenie. Na naszej stronie zebraliśmy same najlepsze oferty i możemy zagwarantować najlepsze stawki wynajmu. Jeśli znajdą Państwo niższą cenę za wynajem auta na jakiejkolwiek innej stronie internetowej konkurencji, prosimy o wypełnienie naszego formularza „Gwarancji Najniższych Cen”, a wtedy skontaktujemy się z Państwem w kwestii zaproponowania lepszej oferty. Dobierzemy dla Państwa idealny samochód do wypożyczenia, zgodnie z indywidualnymi preferencjami, dotyczącymi rodzaju samochodu. Jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie składania rezerwacji, gdyż zależy nam na zadowoleniu każdego klienta.

Jak łatwo można zarezerwować samochód online?

To bardzo proste. Na naszej stronie dajemy możliwość porównania cen, by móc wybrać najlepszą dla siebie ofertę. Następnie przechodzimy do rezerwacji samochodu. Wystarczy wpisać miejsce odbioru pojazdu (kraj, miasto), podać datę, godzinę i punkt odbioru samochodu. Proponujemy wybór samochodu w zależności od potrzeb związanych z podróżą, m.in. czy samochód ma być ekonomiczny, mały, średni, rodzinny.

Proponujemy również możliwość skorzystania z naszych promocji, typu darmowi dodatkowi kierowcy, bezpłatne GPS, specjalne oferty weekendowe, a także możliwość otrzymania lepiej wyposażonego pojazdu niż ten pierwotnie zarezerwowany, bez dodatkowych kosztów. Decydując się na wynajem auta poprzez serwis Auto Europe, możecie Państwo wykupić dodatkowe pakiety ubezpieczenia, aby nie musieć tego robić u lokalnego dostawcy. Oferujemy bezpłatne anulowanie rezerwacji w ciągu 48 godzin przed ustaloną datą odbioru i brak ponoszenia dodatkowych opłat z tytułu płatności kartą kredytową.

Korzyści, wynikające z zarezerwowania samochodu na stronie Auto Europe:

  • – bezpłatne anulowanie rezerwacji do 48 godzin przed docelowym odbiorem samochodu,
  • – możliwość ubezpieczenia samochodu od wypadku i kradzieży,
  • – brak limitu kilometrów,
  • – możliwość zwrotu pojazdu w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Leave A Comment