Polskie ceny odświeżonej Skody Yeti

2 listopada 2013
Bez kategorii, Nowości Skoda
Skoda Yeti FL (2013)

Škoda Yeti to samochód, który świetnie radzi sobie na ruchliwych drogach i wymagających, terenowych traktach. Teraz po raz pierwszy dostępny będzie w dwóch wariantach – jako elegancka Škoda Yeti do użytku miejskiego i jako terenowa, gotowa na przygodę Škoda Yeti Outdoor. Znane są już ceny obu wersji.


Ceny Škody Yeti, uwzględniając upust w wysokości 5 700 zł, zaczynają się od 59 250 zł za odmianę z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM – to o 1 000 zł mniej niż w przypadku poprzedniej wersji tego modelu. Najtańszy Yeti z silnikiem wysokoprężnym 2.0 TDI CR 110 KM kosztuje 71 950 zł, natomiast podstawowa wersja Yeti z napędem na cztery koła i silnikiem benzynowym 1.8 TSI 160 KM to wydatek 80 500 zł.

Standardowe wyposażenie wariantu Outdoor zostało zwiększone m.in.: o pakiet na bezdroża oraz czujnik ciśnienia powietrza w oponach. W przypadku tej wersji ceny startują z poziomu 60 600 zł za wersję 1.2 TSI 105 KM. Model Outdoor z silnikiem wysokoprężnym 2.0 TDI CR 110 KM został wyceniony na 73 300 zł, natomiast podstawowa odmiana zorientowanej na przygodę Škody Yeti Outdoor wyposażona w napęd na cztery koła i silnik benzynowy 1.8 TSI 160 KM kosztuje 81 850 zł.

Znane z poprzedniej wersji pakiety wyposażenia SMART i TRENDY dostępne są również w nowej Škodzie Yeti. Klienci z pewnością docenią fakt, że pakiet SMART nie wymaga dopłaty. Oznacza to, że decydując się na wersję Ambition można doposażyć swój samochód o radioodtwarzacz Bolero, automatyczną klimatyzację, trójramienną, wielofunkcyjną kierownicę, Bluetooth oraz dodatkowe głośniki bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

W przypadku wersji Elegance wyposażenie samochodu można wzbogacić o system nawigacji satelitarnej Amundsen+, podgrzewane fotele z przodu, trójramienną, wielofunkcyjną kierownicę, Bluetooth oraz gniazdo multimedialne.

Leave A Comment