Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Garmin nuvi 2585TV – nawigacja i telewizor w jednym

15 czerwca 2012
Bez kategorii, Akcesoria i gadżety

Garmin prezentuje nüvi 2585TV, nawigację GPS z funkcją przenośnego odbiornika naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz odtwarzacza multimedialnego.


Garmin nüvi 2585TV

Garmin nüvi 2585TV

Wielofunkcyjne urządzenie nüvi 2585TV to połączenie zaawansowanej nawigacji oraz odtwarzacza multimedialnego i przenośnego odbiornika naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (standard obowiązujący w Polsce) z opcją nagrywania programów TV.

Nüvi 2585TV wyposażone jest w duży, dotykowy ekran o przekątnej 5″ (12.7 cm), który doskonale sprawdzi się zarówno podczas nawigowania, jak i oglądania filmów czy programów telewizyjnych. Ponadto urządzenie oferuje również opcję odtwarzania nagranych wcześniej programów.

Poza funkcjami odbiornika TV, nüvi 2585TV to w pełni funkcjonalna nawigacja pozwalająca na korzystanie z przydatnych w podróży funkcji i usług, takich jak photoLive, 3D traffic, czy zestaw głośnomówiący. Dodatkową możliwością, jaką oferuje najnowszy produkt Garmin jest skorzystanie z bogatej oferty dedykowanych akcesoriów, takich jak np. rejestrator jazdy, który umożliwia nagrywanie obrazu drogi przed i za pojazdem.

Przenośny odtwarzacz multimedialny nüvi 2585TV obsługuje wszystkie najważniejsze standardy kodowania naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG2/MPEG4/H.264), co zapewnia możliwość bezproblemowego oglądania TV na czterech kontynentach. Urządzenie udostępnia również szereg unikalny funkcji, w tym nagrywanie programów TV i audycji radiowych*, sygnału wideo z zewnętrznych źródeł oraz odtwarzanie plików audio i wideo. Dzięki temu nüvi 2585TV doskonale sprawdzi się nie tylko jako nawigacja w trakcie podróży, ale także jako przenośny odtwarzacz multimedialny czy odbiornik telewizyjny.

System nawigacyjny Guidance 2

Urządzenie nüvi 2585TV korzysta z systemu nawigacyjnego Guidance 2. Oferuje on znacznie szybszy i bardziej intuicyjny interfejs użytkownika, który wydatnie skraca czas wyszukiwania i planowania trasy. Zintegrowany asystent pasa ruchu Garmin, z funkcją photoReal (realistyczny wygląd skrzyżowań), umożliwia wybranie odpowiedniego pasa ruchu i informuje o najbliższych zjazdach. Zaktualizowana baza danych obejmuje około 65 tysięcy węzłów komunikacyjnych w Europie, to jest cztery razy więcej niż w przypadku poprzednich wersji nüvi.

3D Traffic – inteligentne planowanie trasy

Korzystając z produktu Garmin kierujący pojazdem mogą liczyć na znaczne oszczędności czasu i paliwa. Kupując nüvi 2585TV otrzymujemy darmową subskrypcję systemu 3D Traffic, który daje nam dostęp do kompleksowych i aktualizowanych na bieżąco danych o sytuacji na drodze. Informacje te są zbierane z szerokiego spektrum źródeł i na ich podstawie obliczana jest najkorzystniejsza trasa, która umożliwia skuteczne omijanie korków. Ponadto, dzięki trafficTrends, nawigacja nüvi automatycznie uczy się i zapamiętuje nawyki kierowcy, co pozwala na jeszcze dokładniejsze i zgodne z indywidualnymi preferencjami planowanie drogi przejazdu.

Najnowsza nawigacja nüvi 2585TV jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 299 EUR.

Dane techniczne:

– Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali i rozdzielczości WQVGA 480×272 pikseli

– Wymiary urządzenia: 136,4 x 86,3 x 17,8mm; Waga: 262g

– Slot dla kart microSD™ z opcjonalnymi mapami lub plikami multimedialnymi (do 16GB)

– Czas pracy na baterii: do 2 godzin

– Mapy opracowane na podstawie danych udostępnionych przez NAVTEQ, światowego lidera w dziedzinie kartografii (wersja EU)

– Optymalne zasilanie urządzenia gwarantuje korzystanie z GTM35, GTM36 lub Garmin 2A

– Obsługiwane formaty audio i wideo: MP3,WAV, ASF (WMA, WMV), OGG, FLAC, AAC, MP4 (M4V, M4A), 3GP (3GPP, 3G2, 3GPP2), AVI, MPG, (MP2, MPEG, M2V, VOB, TS, TP, TRP, M2TS, DAT), MKV, MOV, XviD

Leave A Comment