Toyota uchyla rąbka tajemnicy – nowa Camry

Pisanie, że kolejna generacja Camry jest dla Toyoty ważna, jest taką oczywistością, jak to, że Garbus jest najlepiej sprzedającym się VW w historii. Ostatnie generacje Camry nie odniosły jakichś spektakularnych sukcesów rynkowych, zatem z najnowszą wiązane są duże nadzieje.


Na Twiterze pojawiło się właśnie zdjęcie przedstawiające fragment Camry rocznik 2012, która jednak zupełnie nie przypomina poprzedniczki, a pokazany fragment kojarzy się raczej z Hondą. Jako, że wielu ludzi czeka z niecierpliwością na nową Camry, nie narzekajmy i też cierpliwie poczekajmy na oficjalną prezentację.

Wcześniej w tym tygodniu Toyota zapowiedziała, że premiera nastąpi 23 sierpnia jako seria czterech imprez, które równolegle odbędą się w Dearborn w stanie Michigan, w Nowym Yorku, w Los Angeles oraz w Georgetown, w Kentucky gdzie znajduje się fabryka produkująca Camry. Sprzedaż nowego modelu rozpocznie się jesienią, a ceny mają być zbliżone do tych, które trzeba było płacić za poprzednią generację.

Spodziewamy się, że pod maską znajdą się 2.5-litrowy silnik czterocylindrowy oraz 3.5-litrowa V6-ka połączone z 6-biegową skrzynią automatyczną.

źródło: wł

Leave A Comment