Aktualności

Nowy Chevrolet Malibu – nieśmiałe wejście

1 kwietnia 2011
Bez kategorii, Chevrolet Nowości

Chevrolet pokazał pierwsze enigmatyczne zdjęcie nowego modelu Malibu, który zadebiutuje niemal równocześnie podczas Salonu Samochodowego w Szanghaju i w Nowym Jorku.


Chevrolet Malibu będzie napędzany rodziną czterocylindrowych silników współpracujących z sześciostopniową skrzynią biegów. Nowy model to pierwszy Chevrolet klasy średniej wyższej z przeznaczeniem do sprzedaży na rynek globalny. Będzie oferowany w blisko 100 krajach na 6 kontynentach i ma być produkowany w wielu różnych zakładach, między innymi w Chinach oraz w dwóch fabrykach w Stanach Zjednoczonych.

„Nowe Malibu wprowadzi ten model marki Chevrolet na kolejne rynki i zostanie zaprezentowane publiczności, która do tej pory nie miała okazji go poznać”, powiedziała Susan Docherty, wiceprezes GMIO ds. sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej. „Niezależnie, czy to będzie Malibu sprzedawane w Ameryce Północnej, Południowej, Europie, Azji, Afryce czy Australii, będzie to zawsze auto zaprojektowane od podstaw pod kątem wymagań klientów na całym świecie.”

źródło: Carscoop / MT

Leave A Comment