Peugeot Hoggar – nowy Pickup

13 marca 2010
Bez kategorii, Nowości Peugeot

HOGGAR jest przejawem ambicji czynienia z Peugeot marki międzynarodowej, potwierdzającym zarazem przyspieszenie tempa w dziedzinie strategii rozwoju produktów.

Peugeot Hoggar - nowy Pickup Peugeot Hoggar - nowy Pickup Peugeot Hoggar - nowy Pickup

Zaprojektowany w Brazylii, na rynek brazylijski, nowy pickup jest w pełni dostosowany do oczekiwań tamtejszych klientów. Dzięki niemu Peugeot potwierdza i umacnia swoją pozycję i obecność na rynku brazylijskim jako miejscowy producent.

Ten jedyny w swoim rodzaju model na świecie, nawiązuje do historycznych doświadczeń marki łącząc je z technologiami przyszłości. Hoggar jest subtelną kombinacją solidności i niezawodności pickupa oraz stylu i dynamiki, jakie cechują produkty Marki.

Peugeot Hoggar wprowadza do świata pickupów nową jakość budzącą emocje.

Komfort i jakość wykończenia modelu HOGGAR, majace oczarować klientów, nie oznaczają rezygnacji z funkcji użytkowych: skrzynia ładunkowa o pojemności 1.151 litrów i ładowności 742 kg czyni z tego samochodu referencję na rynku.

Nazwa handlowa, HOGGAR, przejęta z nazwy concept-caru marki wyraża moc, wytrzymałość i działanie.

Zwracający uwagę, dynamiczny i solidny HOGGAR, pickup by Peugeot, to model przeznaczony głównie dla mężczyzn, którzy poszukują samochodu wielofunkcyjnego o wyrazistej stylistyce.

Samochód produkowany będzie w fabryce w Porto Real, w stanie Rio de Janeiro, w Brazylii. Zaprojektowany jako symbol nowoczesności i bezkompromisowości, HOGGAR jest kolejną wersją, po hatchabcaku, sedanie, SW i SW Escapade, uznanego modelu Peugeot 207 do Brasil.

Poszerzając gamę o nowy model na rynku brazylijskim, dla którego rok 2010 ma być okresem wzrostu, Peugeot zamierza w ciągu całego roku osiągnąć 10% udziału w segmencie małych pickupów.

HOGGAR wprowadzony zostanie na rynek brazylijski 15 maja br. w trzech wersjach wykończenia i dwóch wersjach silników flex: 1.4 i 1.6.

źródło: Peugeot

Leave A Comment