180 Mitsubishi Coltów w Ośrodkach Szkolenia Kierowców

15 grudnia 2009
Bez kategorii, Mitsubishi Nowości

Mitsubishi Colt jest obecnie najczęściej widywanym samochodem z literą L w Nowym Sączu. Stało się tak za sprawą przetargu publicznego na dostawę 30 samochodów przeznaczonych dla Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu wygranego przez firmę Auto-Complex – nowosądeckiego Autoryzowanego Dealera Mitsubishi Motors. Kolejne 150 aut zakupiły Ośrodki Szkolenia Kierowców w tym regionie.

180 Mitsubishi Coltów w Ośrodkach Szkolenia Kierowców 180 Mitsubishi Coltów w Ośrodkach Szkolenia Kierowców 180 Mitsubishi Coltów w Ośrodkach Szkolenia Kierowców

O zwycięstwie w przetargu zadecydowały między innymi tak istotne cechy, jak dobra widoczność, obszerne, wygodne wnętrze a także niezawodność konstrukcji w połączeniu z korzystną ofertą cenową i znakomitą obsługą serwisową (między innymi nieodpłatne naprawy i przeglądy na specjalnych warunkach gwarancyjnych), jaką zapewnia ośrodkowi egzaminacyjnemu Auto Complex.

„Colt bardzo dobrze sprawdza się w szkołach jazdy – zarówno kursanci, jak i instruktorzy chwalą ten pojazd za wygodną pozycję za kierownicą, zwrotność, dynamiczny i elastyczny silnik oraz bardzo dobrą widoczność” – mówi właściciel salonu Auto Complex Zdzisław Czerwiński. „Duże znaczenie ma też profesjonalny i szybki serwis, który jest prawdziwym sprawdzianem przy realizacji i obsłudze tak dużych zamówień” dodaje Czerwiński.

„Cieszymy się, że dzięki temu kontraktowi wielu młodych kierowców dobrze zapozna się z naszym produktem i mamy nadzieję, że Mitsubishi Colt zostanie doceniony także w innych miastach Polski. To także duży sukces na polu rozwijanej przez nas obecnie sprzedaży flotowej” podkreśla Arkadiusz Tomala – Dyrektor Zarządzający MMC Car Poland – polskiego oddziału Mitsubishi Motors Corporation.

Nowe egzaminacyjne Colty – wszystkie w kolorze czerwonym zostały – jak wszystkie tego typu pojazdy – dodatkowo wyposażone w kamery rejestracyjne, twarde dyski do zapisywania zarejestrowanych danych, dodatkowe lusterka i pedały dla egzaminatora.

Właściciele Ośrodków Nauki Jazdy cenią samochody Colt z uwagi na stosunkowo niskie spalanie paliwa przy dużej mocy. Część z nich decyduje się na montaż instalacji gazowych dodatkowo obniżających koszty eksploatacji.

Istotną przyczyną wyboru była także niska awaryjność samochodów Mitsubishi Colt, którą potwierdzają regularnie publikowane rankingi niezawodności aut.

źródło: Mitsubishi

Leave A Comment