7. Tuning Show w Krakowie

3 marca 2009
Komentarze wyłączone
Bez kategorii, Relacje

W dniach 23-24 maja w Krakowie odbędzie się impreza „Tuning Show” tworzona przez prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Impreza odbędzie się już po raz siódmy przy ulicy Centralnej 41A.

Tuning Show jest profesjonalną, bardzo dynamicznie rozwijającą się imprezą, skupiającą w jednym miejscu właścicieli jedynych w swoim rodzaju samochodów, firmy produkujące i dystrybuujące niezbędny do poprawiania aut sprzęt, warsztaty zajmujące się na co dzień tuningiem, a także rzesze sympatyków i potencjalnych tuningowców.

Jak co roku będzie można zobaczyć m.in.: konkursy na najlepiej stuningowany samochód, dojazd do przeszkody na jedno hamowanie, pchanie auta na czas, najgłośniejszy wydech, jazda precyzyjna ze szklanką wody, najlepszy zestaw Car Audio, najniższy samochód, najgłośniejszy samochód, najliczniejszy zespół w samochodzie, Palenie gumy. Do wygrania będą cenne nagrody!

My tam będziemy, tak więc przedstawimy Wam relację z tej imprezy. Zaprezentujemy gorące informacje oraz zdjęcia z 7. TUNING SHOW w Krakowie.

MAPKA DOJAZDU

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie imprezy.

Comments are closed.