Aktualności
Auto z USA (23 września, 2022 12:06 pm)
Narzędzia dla transportu (22 września, 2022 9:09 am)
Kosmetyki samochodowe – jakie warto mieć? (17 sierpnia, 2022 12:27 pm)

Auto z seksem

16 lutego 2009
Bez kategorii, Nowości Renault

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, w plebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Ten sportowy model stanowi powrót Renault do segmentu wyższej klasy coupe, a nagrody, które zdobywa, świadczą o niezwykłym sukcesie projektantów.


Samochód został nagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linię oraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” z czterema kołami skrętnymi (4-Control). Zalety te sprawiły, że – zdaniem jury plebiscytu – tym autem naprawdę chce się jeździć i właśnie to jest w nim najbardziej sexy. Jury tegorocznej edycji plebiscytu Samochód Roku Playboya przyznało nagrody w 13 kategoriach, m.in.: Moc Wrażeń, Luksus i Sport, Auto dla dziewczyny Playboya, Auto z seksem, Auto dla rodziny Playboya, Auto na każdą drogę, Auto na każdą okazję, Styl i Piękno czy Auto Legenda. Tytuł Samochodu Roku Playboya 2009 otrzymało BMW serii 7.


Renault Laguna Coupe jest trzecim autem w gamie Laguny III. Jest modelem, który daje pełną przyjemność prowadzenia i poczucie absolutnego panowania nad samochodem. Wywodząca się od concept-caru Fluence, Laguna Coupe przypomina swoją linią show car Laguna Coupe Concept, z którego przejęła wszystko co najważniejsze: naturalną elegancję, prostą linię, niezwykle sprawny układ jezdny z 4 kołami skrętnymi, cechujący się doskonałymi osiągami silnik V6 dCi. Auto zostało również wyposażone w zaawansowane technologie najwyższej klasy dostępne w tym segmencie, w szczególności Bose® Sound System oraz system nawigacji Carminat Bluetooth® DVD. Wprowadzenie Laguny Coupe oznacza oficjalny powrót Renault do segmentu wysokiej klasy coupe. Jest to czwarty i chyba najbardziej spektakularny etap programu Laguny III obejmujący wprowadzenie wersji hatchback w październiku 2007 roku, Grandtour – w styczniu 2008 roku oraz wersji GT wyposażonej w układ jezdny 4-Control z 4 kołami skrętnymi – w kwietniu 2008 roku.

Najwyższej klasy wyposażenie, niezwykle staranne wykończenie i jakość materiałów oraz komfort akustyczny i termiczny są kwintesencją tego, co najlepsze w Renault. Zarówno sam projekt jak i produkcja spełniają najwyższe rynkowe standardy. Auto jest objęte 3-letnią gwarancją (lub do 150 000 km). Posiada bogatą ofertę wyposażenia, silników, kolorów nadwozia i rodzajów wykończenia wnętrza, a także akcesoriów, pozwalającą na dopasowanie do użytkownika w celu zapewnienia przyjemności kierowcy i pasażerów. Model Renault Laguna Coupe w wersji GT można kupić od 115 000 pln.

źródło: Renault / Mototarget

Leave A Comment