Aktualności

Publiczny debiut Ibizy SportCoupe w Londynie

25 lipca 2008
Bez kategorii, Nowości Seat

Podczas Salonu Motoryzacyjnego w Londynie SEAT po raz pierwszy prezentuje publicznie nową Ibizę SportCoupe – pojazd, który po majowej premierze wersji pięciodrzwiowej uzupełnia ofertę tego udanego modelu o nową wersję nadwozia w stylu kompaktowego coupe, zdecydowanie podkreślającym sportowy charakter auta.


Prezentowany egzemplarz Ibizy został wzbogacony o elementy personalizujące z wersji Sport, które poprawiają już i tak znakomitą estetykę nowego modelu, stanowiąc odzwierciedlenie zapowiedzianej strategii stopniowego rozszerzania możliwości personalizacji Ibizy SC.

Nadwozie samochodu zwraca uwagę przede wszystkim kolorem Lumina Orange, który znakomicie pasuje do sportowej sylwetki auta. Ciekawym i atrakcyjnym stylistycznie elementem pojazdu jest czarny dach.


W środku zastosowano jeszcze więcej elementów personalizujących. Firma planuje już wkrótce zaoferować klientom możliwość spersonalizowania ich własnych egzemplarzy w podobnym stylu jak auto prezentowane podczas Salonu Motoryzacyjnego w Londynie.

źródło: Seat / Moto Target

Leave A Comment