Aktualności

Nowa Ibiza wjedzie dzisiaj do Warszawy

6 maja 2008
Bez kategorii, Nowości Seat

Nowy Seat Ibiza wjechał wczoraj do Polski. Jest wieziony specjalnie do tego celu skonstruowaną, przeszkloną ciężarówką, dzięki czemu w każdym momencie można obejrzeć z zewnątrz nowy model hiszpańskiej marki z każdej strony. Wizyta nowej Ibizy w Polsce potrwa do jutra.


W Polsce konwój z nową Ibizą odwiedził już Wrocław. Dzisiaj zawita do Warszawy, a jutro do Krakowa. Wczoraj Wrocławianie tłumnie zgromadzili się w okolicach Opery Wrocławskiej, gdzie zatrzymał sie konwój. Dzisiejszy przystanek w Warszawie zaplanowano pod Pałacem Kultury i Nauki. Ale już od godziny 18 przeszklona naczepa z Ibizą pojawi się w centrum stolicy. Biorąc pod uwagę korki jakie o tej godzinie tworzą się na głównych warszawskich ulicach, kierowcy będą mieli sporo czasu aby przyjrzeć sie nowej Ibizie.

40-dniowa „Trasa Ibizy”, w ramach której w 17 europejskich metropoliach prezentowana jest sylwetka i sportowy charakter nowego SEAT-a Ibizy, liczy ponad 50 000 kilometrów.


Dodatkową atrakcją w Polsce jest możliwość wzięcia udziału w konkursie. Każda osoba, która zrobi zdjęcie ciężarówce i prześle je w formie MMS-a (o temacie: IBIZA) pod numer 901555 wygrywa nagrodę gwarantowaną – zaproszenie VIP do udziału w Ibiza Party! Dla zwycięzców konkursu przewidziane są dodatkowo nagroda główna, czyli tygodniowa wycieczka na Ibizę dla dwóch osób oraz samochód – Nowy SEAT Ibiza – na 2 miesiące oraz cztery nagrody dodatkowe w postaci tygodniowych wycieczek dla dwóch osób na Ibizę.

źródło: : Seat / Mototarget

Leave A Comment