Aktualności

Opel Insignia – oficjalne zdjęcia z testów

14 kwietnia 2008
Bez kategorii, Nowości Opel

Nowy samochód klasy średniej Opla to obietnica radykalnego skoku naprzód. Dziś przedstawiamy kolejne oficjalne zdjęcia z testów Insigni.


Na zdjęciach szczególnie dobrze widać pas przedni z innowacyjnymi reflektorami wykorzystującymi diody LED i system AFL. Najprawdopodobniej skrętne lampy biksenonowe z systemem AFL nie będą seryjnym wyposażeniem każdej wersji modelu Insignia. Zastosowanie zaawansowanej techniki oświetlenia zwiększy bezpieczeństwo podróżowania (rozdzielając optymalnie wiązkę światła padającego na drogę), zmniejszy efekt oślepienia innych kierowców, a także przyczyni się do spadku zapotrzebowania na energię, a co za tym idzie wpłynie również na mniejsze zużycie paliwa. Każda Insignia wyposażona w lampy AFL otrzyma standardowo światła do jazdy dziennej wykonane z pasów diod LED.


Auto trafi do sprzedaży także za oceanem pod nazwą Saturn Aura. W Anglii oferowane będzie tradycyjnie z logo Vauxhall. Nowa Insignia będzie produkowana w zakładach Opla w Rüsselsheim, jednej z najnowocześniejszych fabryk na świecie.źródło: Opel, Carscoop / Mototarget

Leave A Comment