Audi A4 Avant – Piękne kombi

21 lutego 2008
Bez kategorii, Audi Nowości

Dynamiczne, eleganckie i emocjonalne – wraz z nowym A4 Limousine Audi wkroczyło w nowy wymiar. Za kilka tygodni pojawi się A4 Avant: model kombi z segmentu premium cieszący się największym powodzeniem w swojej klasie obok zachwycającej dynamiki jazdy oferuje także bezkompromisową jakość i większą wartość użytkową. W aucie tym spotyka się elegancja z inteligentną funkcjonalnością.


Audi A4 Avant udowadnia swoją wielkość. Opierając się na tym samym projekcie technicznym, co Limousine, pięciowahaczowa oś przednia o nowej konstrukcji została wysunięta daleko do przodu. Zapewnia to idealny rozdział obciążenia osi, a tym samym najwyższą precyzję i łatwość manewrów. W ten sposób także Avant będzie gwarantował wyjątkowe wrażenie podczas jazdy, dzięki któremu – zdaniem specjalistycznych mediów – wersja Limousine awansowała do miana najlepszego samochodu klasy średniej.

Nowe Audi A4 Avant, gdy pojawi się na drogach, będzie oferowało możliwość wyboru spośród dwóch silników benzynowych i trzech wysokoprężnych. Wszystkie te jednostki napędowe dysponują doskonałą mocą, przy czym ich zużycie paliwa w porównaniu z poprzednim modelem jest niższe o ponad 14 procent, co stanowi dowód udanej realizacji strategii poprawy efektywności, jaką obrał koncern Audi.


Wysoka kompetencja marki z czterema pierścieniami w dziedzinie techniki przejawia się również w szerokiej ofercie układów przenoszenia siły napędowej oraz w licznych rozwiązaniach poprawiających dynamikę i komfort. Wiele z tych rozwiązań pochodzi z klasy wyższej samochodów.źródło: Audi / Mototarget

Leave A Comment