Limitowany Fiat 500 w WOŚP

22 stycznia 2008
Bez kategorii, Fiat Nowości

Limitowany Fiat 500 zagrał w Orkiestrze i to nie byle jakiej. Nowa, ale już niezwykle popularna Pięćsetka została włączona w tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Było to możliwe dzięki specjalnej charytatywnej aukcji na serwisie Allegro.


Internauci mogli w drodze licytacji nabyć Fiata 500 z limitowanej serii Opening Edition. Ta wyjątkowa seria liczy zaledwie 500 aut, przy czym do Polski trafiło jedynie 10 egzemplarzy. Zainteresowanie internautów licytowaną Pięćsetką dało się zauważyć już od początku aukcji. Oferty złożyło 17 internautów, a rywalizacja między nimi ostatecznie pozwoliła osiągnąć cenę auta w wysokości aż 70 100 PLN! Zwycięzca wylicytował bogato wyposażony model utrzymany w pięknej, perłowej tonacji, oznaczony seryjnym numerem 160. Cały dochód uzyskany ze sprzedaży limitowanej Pięćsetki został przekazany zgodnie z celem tegorocznej WOŚP na pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi.


Ogromne zainteresowanie internatów aukcją Fiata 500 to nie przypadek. Dzięki niej można nie tylko wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ale i stać właścicielem Pięćsetki z wyjątkowej limitowanej serii Opening Edition. „Pod młotek” trafiło auto w pełni zasługujące na określenie „ekskluzywne”. Znajdziemy tu m.in. multimedialny system Blue&Me™ pozwalający bez odrywania rąk od kierownicy obsługiwać telefon (w tym SMS) i MP3. Model wyposażono także aż w 7 poduszek powietrznych (rekord w tej kategorii samochodów), zaawansowane elektroniczne systemy zwiększające bezpieczeństwo podczas jazdy (np. ESP), duży, szklany dach czy skórzaną kierownicę. Lista elementów wzbogacających ten nietypowy model jest imponująca. Podobnie jak standard wykończenia i estetyka pojazdu kwalifikująca się do segment Premium.

źródło: Fiat / Moto Target

Leave A Comment