Aktualności
Jak zaoszczędzić 150 zł na zakupie (18 października, 2023 2:21 pm)
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Wiosenna diagnostyka aut w Seacie

5 kwietnia 2007
Bez kategorii, Nowości Seat

Od początku kwietnia SEAT zaprasza swoich Klientów do ASO na bezpłatne, wiosenne sprawdzenie samochodów po trudnym, zimowym okresie. Specjaliści w ASO SEAT zdiagnozują w tym czasie samochody wszystkich chętnych do przyjazdu użytkowników.

Akcja „Zabłyśnij na wiosnę” wpisuje się w ogólną strategię firmy SEAT zakładająca przede wszystkim dokładanie wszelkich starań, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów zarówno w momencie kupna samochodu jak i przez cały okres użytkowania pojazdu. Dlatego również dzięki specjalnym procedurom serwisowym, SEAT zapewnia najwyższy standard świadczonych usług w swoich ASO.


W czasie wizyty Klienta w ASO SEAT mechanicy ocenią stan auta po zimie oraz wykryją ewentualne usterki. Z okresem prowadzenia akcji „Zabłyśnij na wiosnę” wiąże się również dzień 17 kwietnia, który jest datą wprowadzenia w życie, podpisanej przez prezydenta ustawy o zmianach w prawie o ruchu drogowym, nakazującej jazdę na światłach mijania przez cały rok. Dlatego właśnie w specjalnej ofercie w ASO SEAT znajduje się również automatyczny włącznik świateł.

Na Klientów, którzy skorzystają z zaproszenia na akcję „Zabłyśnij na wiosnę” do ASO SEAT:

1. Czeka również nawigacja samochodowa Tom Tom ONE w nowej niższej cenie, która dodatkowo jest wyposażona w mapę Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier GRATIS!

2. Dostępny jest również specjalny rabat 15% na zakup oleju Shell oraz inne zniżki na części i akcesoria SEAT oraz SEAT Sport.

Wiosenna akcja serwisowa będzie trwać od 30 marca do 30 kwietnia, aby skorzystać z promocji, wystarczy zadzwonić na infolinię SEAT-a (0 801 666 999) lub skontaktować się bądź udać bezpośrednio do wybranego serwisu SEAT-a.

źródło: Seat

Leave A Comment