PlayStation Rally Team przed Rajdem Magurskim

2 lutego 2007
Bez kategorii, Motorsport Nowości

Cały rajd ma ponad 380 kilometrów, w tym 12 odcinków specjalnych po pokrytej śniegiem i lodem nawierzchni liczących w sumie 160 kilometrów. Na liście zgłoszeń widnieje 49 załóg, a wśród nich ponad 20 samochodów czteronapędowych i dwa klasy Super 2000. Tomasz Kuchar i Jakub Gerber w zeszłym roku zajęli tu drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Organizator w tegorocznej edycji przyznał im 6 numer startowy.


Tomasz Kuchar: W końcu po długiej przerwie wracamy do rywalizacji w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Jesteśmy już głodni ostrej jazdy i sportowej walki. W zeszły weekend przeprowadziliśmy wspólnie z Tomkiem Czopikiem i jego nowym Volkswagenem S2000 testy na śniegu i wygląda na to, że jesteśmy gotowi do startu. Pojedziemy naszym zeszłorocznym autem w tych samych barwach sponsorskich, ale uwaga: od kolejnej eliminacji tj. Elmotu nasza rajdówka zmieni kolor – to jednak niech na razie zostanie tajemnicą 🙂

Uważam, że sezon '07 będzie najbardziej zaciętym i ciekawym sezonem w historii polskich rajdów. Na chwilę obecną można wyliczyć co najmniej 15 zawodników, którzy mogą wygrywać poszczególne eliminacje RSMP. Zapraszam do Gorlic i zachęcam do gorącego kibicowania. Do zobaczenia !!!

źródło: furious

Leave A Comment