VW Passat B7 – MULTIMEDIA = DVD & iPod = dużo dobrej zabawy !

18 października 2007
Komentarze wyłączone
Bez kategorii, Car Audio Nowości

W najnowszym Passacie zainstalowano prawdziwie rozrywkowy system! W miejscu przeznaczonym na fabryczne radio zagościła dzięki przebudowanej od podstaw ramce adaptujacej najnowsza stacja multimedialna JVC KW-AVX800E. Urządzenie to zawiera w sobie WSZYSTKO co potrzebne, wskazane i przydatne jeśli chodzi o nowoczesne źródło obrazu i dźwięku! Mamy więc na pokłądzie 7″ dotykowy ekran, odtwarzacz DVD, CD, MP3, WMA, DivX (!) oraz GIGA MP3, czytnik kard SD (mp3 i jpg), złącze USB, wbudowany pełny procesor dźwięku przestrzennego kompatybilny z systemami Dolby Digital 5.1, DTS i Pro Logic II oferujący wrażenia rodem z kina domowego, pełny equalizer i aktywną zwrotnicę oraz całe mnóstwo innych funkcji, których nie ma sensu tu omawiać! 🙂

To multimedialne centrum stanowi podstawowe źródło obrazu i dźwięku. Datkowym muzycznym „bankiem” jest odtwarzacz iPod podłączony do AVX800 poprzez specjalny interface JVC KS-PD100, dzięki któremu możemy zamknąć go wschowku i sterować nim „z pokładu” radia! Dla pasażerów tylnej kanapy zainstalowaliśmy w zagłówkach dwa monitory zagłówkowe JVC KV-MH6510.

Mogą one wyświetlać obraz albo z jednostki głownej albo z dodatkowego odtwarzacza DVD zamontowanego przez nas w otwieranym podłokietniku! W ten sposób pasażerowie siedzący z tyłu mogą cieszyć się obrazem i dźwiękiem całkowicie niezależnie od tego co dzieje się z przodu i vice versa! 🙂 Sporo się tu zatem dzieje co???

źródło: eXtreme Car Audio

Comments are closed.