Mercedes C – pełny multimedialny odjazd

23 marca 2007
Komentarze wyłączone

Zestaw audio / video oparty jest na komponentach JVC i Infinity / JBL. Adam – właściciel czarnej C-Klasy – posiadał do tej pory w swoim aucie fabryczne nagłośnienie wspomagane aktywnym subwooferem JBL. Apetyt wzrósł jednak niepomiernie w czasie jedzenia i Adam zdecydował się na daleko idące zmiany. Zaprojektowany przez nas system audio / video składa się z jednostki głównej JVC AVX700 odczytującej CD/DVD/MP3 i DivX zabudowanej w miejscu fabrycznego radia dzięki wykonanej przez nas od podstaw ramce. Dla pasażerów tylnych zabudowaliśmy w zagłówkach dwa monitory JVC MH6510

O nagłośnienie kabiny dbają głośniki Infinity zamontowane w miejscach fabrycznych – topowy system Kappa Perfect 6.1 z przodu i model Kappa 652.7i z tyłu; elektrownia w bagażniku składa się z dwóch wzmacniaczy Pro Power PX300.4 oddających w sumie do 1800W max; o niskie tony troszczą się dwa subwoofery JBL Pro Power P1022.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji zabudowy w bagażniku udało zmieścić się spoooro sprzętu i zostało jeszcze całkiem niemało miejsca na bagaż, a we wnętrzu zestaw pozostaje dość dyskretny także dzięki zaślepce na radio! Podsumowując – świetny, dynamicznie brzmiący system dający maksymalną frajdę z odsłuchu muzyki i oglądania filmów – pozazdrościć … !

źródło: eXtreme Car Audio

Comments are closed.