Aktualności

Leasing aut ze sportowym charakterem

20 grudnia 2022
Bez kategorii, Nowości

Kto powiedział, że samochód firmowy nie może być sportowy? Jeżeli szukasz auta do firmy, które nie tylko będzie praktyczne, bezpieczne i będzie posiadało odpowiednią prezencję, ale również dostarczy sporo radości kierowcy, koniecznie zapoznaj się z ofertą modeli SEAT oraz CUPRA. Zwłaszcza, że w finansowaniu od Volkswagen Financial Services możesz uzyskać niezwykle korzystne warunki leasingu na auta tych marek.

W szerokiej ofercie samochodów dla firm, znajdują się m.in. auta o sportowym charakterze. Są to np. modele marek SEAT czy CUPRA, które łączą w sobie walory praktyczne i wizualne z doskonałymi właściwościami jezdnymi. Cechują się przede wszystkim precyzją prowadzenia, która sprawia, że każdy pokonany kilometr dostarcza kierowcy powodów do radości. Jeżeli Ty też chcesz, by Twoje auto firmowe służyło nie tylko do przemieszczania się, ale również zapewniało frajdę z jazdy, sprawdź atrakcyjne oferty leasingu na auta z gamy SEAT-a i CUPRY.

Decydując się na leasing samochodu firmowego, często spędzamy dużo czasu na porównywaniu poszczególnych ofert, analizowaniu kosztów, planowaniu miesięcznego budżetu, uwzględniającego raty leasingu, itd. To proces czasochłonny, kiedy trzeba zdobywać pojedyncze oferty czy prosić o rekalkulację w przypadku zmiany parametrów leasingu. Dlatego, aby oszczędzić klientom firmowym czas, VW FS udostępnił na swojej stronie internetowej proste i przejrzyste narzędzie, czyli kalkulator leasingu samochodowego. Dzięki niemu analiza i porównanie poszczególnych ofert jest banalnie proste.

Kalkulator leasingu samochodowego opiera się na 3 zmiennych: okresie finansowania, wysokości opłaty wstępnej i zakładanym rocznym limicie kilometrów. Wybierając odpowiednie wartości przy pomocy intuicyjnych suwaków, kalkulator błyskawicznie oblicza wysokość miesięcznej raty leasingowej. Określoną kalkulację możemy pobrać na dysk w postaci pliku PDF, ale też np. dodać ją do porównania, by sprawdzić ofertę innego modelu lub też tego samego, ale przy innych parametrach umowy.

Korzystając z kalkulatora leasingu samochodowego możemy przekonać się, że leasing samochodu o sportowym charakterze marek SEAT i CUPRA wcale nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Wszystko za sprawą produktu Leasing Moc Niskich Rat. To formuła finansowania przypominająca nieco abonament – płacimy bowiem atrakcyjne miesięczne raty za możliwość jazdy nowym samochodem. Cała tajemnica niskich kosztów wynika z tego, że nie spłacamy w ten sposób całkowitej wartości auta, a jedynie tę część, którą, zgodnie z wyliczeniami, auto utraci przez czas jego użytkowania. Dzięki temu możesz cieszyć się jazdą nowym SEAT-em lub nową CUPRĄ bez większego angażowania budżetu firmy.

Leasing Moc Niskich Rat to również rozwiązanie, które pozwala stosunkowo często zmieniać samochody i niemal nieustannie jeździć autem, które niedawno wyjechało z salonu. Wielu klientów korzystających z tego rozwiązania, na koniec umowy decyduje się bowiem zwrócić samochód i rozpocząć nową umowę, biorąc nowy model. Tym samym nawet co 3 lata możesz poczuć dodatkowe emocje związane z wyborem nowego auta o sportowym charakterze.

Leave A Comment