Hyundai Santa Fe Hybrid i Plug-in Hybrid – ceną przebija rynkową konkurencję

21 września 2022
Bez kategorii, Nowości

Hyundai Santa Fe to samochód, którego najnowsza generacja ma wszelkie podstawy, aby rywalizować z dużo bardziej renomowaną konkurencją – przede wszystkim niemiecką i japońską. W ofercie koreańskiego producenta nareszcie pojawił się model, który może zainteresować klientów premium. Zwłaszcza, że Hyundai Santa Fe Hybrid i Plug-in Hybrid, poza dobrą ceną, ma do zaoferowania znacznie więcej.

Klasyczny napęd hybrydowy

Hyundai Santa Fe Hybrid to duży SUV, który wykorzystuje technologię napędu hybrydowego. Podstawową jednostką w tym układzie jest silnik benzynowy o mocy 180 KM, z którym współpracuje jednostka elektryczna o mocy 44 kW. Całkowita moc układu to 230 KM, co gwarantuje bardzo dobrą dynamikę przy jednoczesnym obniżeniu zużycia paliwa. Santa Fe w tym wariancie napędu jest oferowany z sześciobiegową skrzynią automatyczną.

Hyundaia Santa Fe Hybrid z pewnością można polecić kierowcom, którzy preferują klasyczne rozwiązania w dziedzinie napędu hybrydowego, ceniąc sobie przy tym niezależność od stacji ładowania, zwłaszcza pokonując długie dystanse w trasie.

Hyundai Santa Fe Plug-in Hybrid

W ofercie koreańskiego producenta nareszcie pojawił się także wariant napędu hybrydowego typu plug-in, gdzie energię do zasilania jednostki elektrycznej należy uzupełniać z zewnętrznego źródła, na przykład publicznej ładowarki czy po prostu z gniazdka w garażu.

Hyundai Santa Fe Plug-in Hybrid oferuje możliwość jazdy również w trybie w 100% elektrycznym, co znakomicie sprawdza się w ruchu miejskim. W tym trybie samochód jest zeroemisyjny – to dobre przetarcie przed przesiadką do auta w pełni elektrycznego.

Wyposażenie godne klasy premium

Hyundai Santa Fe najnowszej generacji śmiało może być porównywany z czołową konkurencją zaliczaną do klasy premium. Świadczy o tym nie tylko bardzo wysoka jakość wykonania tego modelu, ale także bogate wyposażenie. Santa Fe może zaoferować dostęp do wszystkich najnowocześniejszych systemów komfortu i bezpieczeństwa, w tym kamery cofania, adaptacyjnego tempomatu, systemu chroniącego przed zderzeniami, systemu łączności bezprzewodowej BlueLink czy napędu na cztery koła AWD.

Poznaj cenę Hyundaia Santa Fe

Hyundai Santa Fe jest bardzo korzystnie wycenionym SUV-em, szczególnie biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania tego modelu, poziom wyposażenia oraz oszczędne i dynamiczne jednostki w układzie hybrydowym.

O cenę Hyundaia Santa Fe zapytaj doradcę autoryzowanego dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice. Doradca przedstawi Ci aktualne warunki zakupu, w tym z uwzględnieniem finansowania poprzez kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy. Od razu możesz też umówić się na jazdę testową tym modelem.

Ponadto w ofercie dealera znajdziesz szeroki wybór akcesoriów i części do Hyundaia Santa Fe w Katowicach, jak również skorzystasz z profesjonalnych usług serwisowych.

O Hyundaiu Santa Fe Hybrid i Plug-in Hybrid czytaj też na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/hyundai-santa-fe-katowice-cena-czesci-jazda-testowa-uzywane.

 

 

Leave A Comment