Aktualności
Auto z USA (23 września, 2022 12:06 pm)
Narzędzia dla transportu (22 września, 2022 9:09 am)
Kosmetyki samochodowe – jakie warto mieć? (17 sierpnia, 2022 12:27 pm)

W salonach brakuje samochodów? Znajdź nowe BMW w Katowicach na Otomoto!

21 marca 2022
Bez kategorii, Nowości

Media regularnie straszą wystąpieniem dużych niedoborów fabrycznie nowych aut. Pojawiają się informacje, że średni czas oczekiwania na zamówiony egzemplarz może wynieść nawet 12 miesięcy. I choć rzeczywiście takie sytuacje się zdarzają, to w Polsce wciąż można bez większego problemu kupić nowe auto praktycznie od ręki. Jeśli np. szukasz BMW w Katowicach, to zacznij od Otomoto, gdzie czeka na Ciebie szeroka oferta pojazdów dostępnych w salonie autoryzowanego dealera marki – BMW Bawaria Motors.

Pełen przekrój modeli BMW

Poszukiwanie fabrycznie nowego samochodu w Internecie, za pośrednictwem portalu Otomoto, nie jest dziś niczym dziwnym. Wiele osób preferuje wręcz taką formę, ponieważ ceni sobie wynikającą z niej oszczędność czasu – eliminuje to konieczność odwiedzania poszczególnych salonów czy wykonywania wielu telefonów z pytaniem o dostępność aut. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszych realiach rynkowych, kiedy podaż nowych samochodów rzeczywiście jest ograniczona.

Ten trend oczywiście dostrzegają też sami dealerzy, którzy są bardzo aktywni w Internecie i dbają o to, aby prezentować całą swoją ofertę właśnie online. Wzorowo robi to BMW Bawaria Motors Katowice. Dealer ma własną stronę profilową na Otomoto, na której znajdziemy wszystkie egzemplarze samochodów BMW oraz Mini dostępne od ręki lub na indywidualne zamówienie klienta.

Szczególnie dużym zainteresowaniem kupujących cieszą się egzemplarze już czekające na nabywców w salonie dealera. Coraz więcej osób rozważających zakup nowego samochodu właśnie teraz podejmuje ostateczną decyzję, przede wszystkim w obawie przed ograniczoną dostępnością pojazdów oraz zapowiadanym wzrostem cen. Na stronie profilowej BMW Bawaria Motors na Otomoto można szybko sprawdzić samochody BMW i Mini gotowe do odbioru.

Atrakcyjna oferta dla szukających używanego BMW w Katowicach na Otomoto

BMW to jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych marek motoryzacyjnych w naszym kraju. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem również wśród osób, które mogą sobie pozwolić jedynie na zakup auta z drugiej ręki. Z myślą o tych klientach BMW Bawaria Motors regularnie publikuje na Otomoto oferty używanych BMW i Mini, w tym pożądanych egzemplarzy testowych.

Każde używane BMW i Mini oferowane przez BMW Bawaria Motors w Katowicach na portalu Otomoto zostało gruntownie sprawdzone przed wystawieniem na sprzedaż. Dlatego jest to zakup pozbawiony jakiegokolwiek ryzyka.

Większość formalności załatwisz online

Dziś zakup samochodu przez Internet, zwłaszcza fabrycznie nowego, nie jest niczym niezwykłym. Dealerzy publikujący oferty na portalach typu Otomoto bardzo dbają o przygotowanie rzetelnego opisu oraz dokładnych zdjęć, a nierzadko także filmów. To pozwala szczegółowo zapoznać się z konkretnym egzemplarzem i podjąć decyzję zakupową nawet bez osobistej wizyty w salonie.

Dodatkową zachętą jest to, że dealerzy oferują pełną obsługę w zakresie m.in. finansowania zakupu samochodu czy wykupienia dealerskiego pakietu ubezpieczeń. W BMW Bawaria Motors Katowice możesz skorzystać np. z atrakcyjnych warunków finansowania w ramach BMW FS Leasing oraz BMW FS Comfort Lease.

W efekcie bez wychodzenia z domu jesteś w stanie kupić fabrycznie nowy samochód z dowolnego miejsca w Polsce, zapewniając sobie maksimum komfortu i bezpieczeństwa, fatygując się do salonu tylko w celu odebrania auta (choć i w tym zakresie można liczyć na pomoc dealera oferującego dostarczenie samochodu pod wskazany adres).

Warto przy tym zaznaczyć, że BMW Bawaria Motors umożliwia swoim klientom odebranie zakupionego samochodu w dowolnym salonie dealera: w Katowicach, Warszawie, Jankach lub Gdańsku.

Nie tylko BMW

BMW Bawaria Motors to autoryzowany dealer BMW oraz Mini, dlatego stronę profilową dealera powinny odwiedzić również osoby szukające samochodu tej kultowej marki. Rozglądasz się za Mini w Katowicach na Otomoto? Zacznij od zapoznania się z aktualną ofertą BMW Bawaria Motors, obejmującą także egzemplarze dostępne od ręki.

Pełną ofertę samochodów BMW i Mini dostępnych w salonie BMW Bawaria Motors w Katowicach znajdziesz pod adresem https://bmwkatowice.otomoto.pl/.

Leave A Comment