Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Gotowe rozwiązania dla każdego kierowcy

Nawet jeśli korzystasz z wielu zabezpieczeń, które codziennie mają chronić Twoje auto, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w Twoim samochodzie brakuje jednego, bardzo kluczowego elementu. Alarm, czy blokada kierownicy to nie wszystko — pojazd dobrze jest wyposażyć w dodatkowe urządzenie, dzięki któremu będziesz miał auto stale pod swoją kontrolą. Czy wiesz, że montując w swoim samochodzie lokalizator GPS do auta BA.02 i pobierając do niego aplikację, będziesz miał dostęp do wszystkich najważniejszych informacji o pojeździe na swoim telefonie komórkowym?

Lokalizator GPS do samochodów — jak to działa?

Nadajnik GPS do auta to niewielkie urządzenie, które należy podłączyć do złącza OBD. Złącze to umożliwia diagnostykę komputera samochodu i znajduje się we wszystkich autach wyprodukowanych po 2000 roku. Szukaj go za klapą na desce rozdzielczej, przy pedale gazu, tuż pod plastikową osłoną.

Kolejnym krokiem jest już tylko pobranie na swój telefon odpowiedniej aplikacji sugerowanej przez producenta… i gotowe! Od tego momentu lokalizowanie samochodu jest szybkie i wyjątkowo proste!

Urządzenie do śledzenia pojazdu — kiedy się przydaje?

Odpowiedź jest raczej oczywista — nadajnik GPS do auta przydaje się właściwie zawsze. Wybierając lokalizator GPS do samochodu firmowego lub osobowego BA.02 z dedykowaną do niego aplikacją Gdzie Jest Auto BezpiecznaRodzina.pl nie musisz przejmować się tym, gdzie podczas wakacji, czy podróży służbowej do innego miasta zaparkowałeś swój pojazd. Wystarczy jedno spojrzenie w telefon, by bez trudu poznać najszybszą trasę do pojazdu.

Urządzenie do śledzenia pojazdu marki Locon zapewnia jednak znacznie więcej niż tylko lokalizację pojazdu. W autorskiej usłudze znajdziesz także funkcje takie jak:

  • powiadomienie o ruszeniu auta z miejsca — jeśli ktoś będzie chciał ukraść Twój samochód i pojazd niespodziewanie ruszy z miejsca, natychmiast się o tym dowiesz dzięki alarmowi wysłanemu na Twój telefon. Umożliwi Ci to szybką reakcję i błyskawiczne powiadomienie odpowiednich służb;
  • śledzenie pojazdu w czasie rzeczywistym — jeśli Twój samochód zostanie skradziony, będziesz mógł na bieżąco patrzeć, jak przemieszcza się nim złodziej, co może być doskonałą pomocą dla policji. Funkcja ta przydaje się także kiedy pożyczasz auto partnerowi lub dzieciom — z łatwością zweryfikujesz, czy bezpiecznie dotarli do swojego celu;
  • powiadomienia o przekroczeniu prędkości — jeśli pożyczasz auto dzieciom, otrzymasz alert za każdym razem, kiedy młody kierowca przekroczy dozwoloną prędkość;
  • przypomnienie o ubezpieczeniu — nie musisz już pamiętać, kiedy kończy Ci się ubezpieczenie auta. Aplikacja Ci o tym przypomni!Zabezpiecz swoje auto przed kradzieżą z lokalizatorem GPS do samochodu

Parkujesz na niestrzeżonym parkingu lub pod blokiem? Obawiasz się, bo z Twojego osiedla coraz częściej giną auta? Lokalizator GPS do samochodów z autorską aplikacją jest rozwiązaniem Twojego problemu — dzięki urządzeniu i profesjonalnej usłudze jesteś w stanie monitorować swój pojazd 24/7, a w przypadku kradzieży masz realnie większe szanse na znalezienie auta. Ponieważ nadajnik nie rzuca się w oczy i jest ukryty, prawdopodobieństwo, że złodziej go zauważy, jest naprawdę niewielkie.

Co ważne! Jeśli złodziej odłączy lokalizator GPS z gniazda OBD II, również otrzymasz powiadomienie na swój smartfon. Jeśli urządzenie zostanie wyjęte przez rabusia, ale w dalszym ciągu będzie w nim karta SIM, lokalizacja będzie możliwa jeszcze nawet przez 45 minut.

Wyposaż swoje auto w nowoczesne urządzenie i bądź spokojny o swój samochód!

Leave A Comment