Audi w najmie długoterminowym? To proste!

Samochody Audi to przyszłość mobilności. Domeną marki jest odpowiadanie na potrzeby jutra. Konstruktor, designer, inżynier Audi — wszystkim im przyświeca jedna idea. “Future is an attitude” — kształtować przyszłość i stawiać kroki, które popchną świat do przodu. Samochody koncepcyjne, mistrzowska inżynieria i spektakularne osiągi — to codzienność Audi. A gdyby tak zdecydować się na rozwiązanie przyszłości, jakim jest wynajem długoterminowy Audi?

Wynajem długoterminowy — jak to działa?

Wynajem długoterminowy to nowoczesna metoda finansowania samochodu. Dzięki niej, będąc właścicielem przedsiębiorstwa, możesz znacznie obniżyć koszty eksploatacji i doceniać zalety jazdy całą flotą Audi na co dzień! Zdecyduj się na wynajem długoterminowy wybranych modeli i płać stałą miesięczną ratę za użytkowanie samochodów. W kwocie wliczone masz nie tylko samo finansowanie, ale też pakiet usług administracyjnych i serwisowych. Co ważne, płacisz jedynie za utratę wartości samochodu, a nie za jego pełną wartość, jak np. w przypadku leasingu. Tym sposobem wynajem oferuje raty nawet o 60% niższe w porównaniu z leasingiem!

Audi Q5 w wynajmie długoterminowym

Co powiesz na wynajem długoterminowy Audi Q5? Za użytkowanie nowego Audi Q5 możesz zapłacić od 1305 zł netto miesięcznie. Ten bestsellerowy model łączy w sobie dynamikę z maksymalną funkcjonalnością. Dzięki napędowi quattro odkryjesz na nowo czym jest dynamiczna jazda. Stabilność, świetna przyczepność i opcja tłumienia amortyzatorów — wszystko to podnosi jakość jazdy Q5 na poziom premium. Audi Q5 świetnie sprawdza się w każdej sytuacji. Na autostradzie czy w zwykłych, codziennych sytuacjach. Pneumatyczne zawieszenie i czujnik otwierania bagażnika pomogą Ci sprawnie załadować i przewieźć większe gabaryty.

Audi A3 na abonament

A może wolisz bardziej sportową opcję? Audi A3 35 TFSI S Tronic to samochód dla Ciebie. Wynajem długoterminowy Audi A3 to koszt 1469 zł netto miesięcznie. Ten model to idealny wybór dla Ciebie, jeśli lubisz aktywność i niezawodne rozwiązania. A3 jest gotowy na każde wyzwanie. Sprawdza się świetnie na każdej drodze. Możesz dostosować tryb jazdy do tego, co aktualnie potrzebujesz. Czy są to sportowe emocje, większa wydajność, czy też maksymalny komfort podróży — A3 będzie Twoim wiernym towarzyszem.

Postaw na nowoczesne finansowanie samochodu i wybierz wynajem długoterminowy Audi. Możesz jeździć samochodem premium bez martwienia się o usługi administracyjne czy serwisowe. Oprócz tego, po okresie trwania umowy (np. po 2 latach), możesz zdecydować się na kolejny nowy samochód.

Leave A Comment