Toyota Plus – co to za program? Dlaczego warto?

Toyota GT 86 GT4

Własny samochód to absolutna podstawa, by lepiej funkcjonować każdego dnia. Kupno nowego modelu wiąże się jednak z dużym wydatkiem, lepiej więc wybrać używany pojazd. Program Toyota Plus zapewnia dostęp do najlepszych aut w przystępnej cenie!

Własne auto – nieoceniona wartość

Mimo że można przemieszczać się na wiele różnych sposobów, wykorzystując do tego celu komunikację zbiorową, to nie zapewnia ona takiego poziomu efektywności i wygody, jak własny samochód. Posiadając go, możemy w każdej chwili – bez sprawdzania rozkładów jazdy autobusów czy pociągów – wsiąść za kierownicę i pojechać gdzie tylko chcemy. To nie tylko wielka wolność, ale i pewność, że podróż przebiegnie szybciej, bez niepotrzebnych przystanków i innych komplikacji.

Można powiedzieć, że łatwo dziś kupić używany samochód, ale wśród korzystnych ofert są też te, od jakich lepiej trzymać się z daleka. Jak więc oddzielić ziarno od plew, inwestując w wysokiej jakości pojazd? Skorzystajmy z programu Toyota Plus! Zobacz Toyota Auris 2018 i inne Toyota marki używane.

Toyota Plus – co to takiego?

To wielomarkowy program odkupu i sprzedaży samochodów używanych. W jego ramach oferowane są najlepsze samochody używane od dilerów Toyoty. Skąd wiadomo, że to pojazdy warte uwagi, charakteryzujące się niezawodnością? Potwierdzeniem co najmniej roczna gwarancja, w czasie której każdy samochód z programu Toyota Plus podlega okresowym przeglądom technicznym. Możemy więc być pewni, że nasze auto chronione jest przez okres 12 miesięcy, ale w ramach gwarancji Toyota Plus otrzymujemy dużo więcej: całodobową pomoc Assistance, sprawdzony stan techniczny, udokumentowana historia auta oraz przebieg. Pamiętajmy też, że gwarancja może zostać przeniesiona na nowego właściciela pojazdu.

Wszystko pod kontrolą!

Kupując używany samochód z niepewnego źródła, ryzykujemy, że trafimy na awaryjny model, który będzie wymagał wiele napraw, co wiąże się oczywiście z dużymi kosztami. W przypadku programu Toyota Plus nie ma takiego ryzyka, gdyż każdy pojazd posiada Certyfikat Kontroli Jakości, który jest jednocześnie świadectwem przeprowadzenia wielopunktowego badania pojazdu. Przyjęty standard jest jednolity dla całej sieci Toyoty w Polsce. Ocena pojazdu zawsze jest dokonywana przez wykwalifikowanych mechaników. Wykorzystują oni tylko sprawdzone narzędzia specjalistyczne.

W ramach przeglądu wykonuje się wiele zadań, między innymi kontrolę nadwozia, kontrolę wnętrza pojazdu, pomiar grubości bieżnika i stan opon. Wszystkie najważniejsze podzespoły – silnik, oświetlenie, podwozie, układ kierowniczy, wygląd zewnętrzny itd. – są poddane weryfikacji, żeby wykluczyć ewentualne usterki.

Finansowe dla każdego

Nie musimy się też obawiać, że nie stać nas będzie na używaną Toyotę. Dostępna jest szeroka gama finansowania pojazdów oraz ubezpieczenia, co znacząco ułatwia zakup pojazdu.

Zapewnia to SMARTPLAN – wcześniej dostępny tylko w przypadku nowych aut, lecz od 1 lipca 2015 roku także dla posiadaczy samochodów używanych. To połączenie niskich rat i cyklicznej wymiany samochodu na kolejny używany lub nowy. To finansowanie ma wiele zalet, między innymi niższą ratę nawet o 40%, niedużą wpłatę własną już od 10%, wymianę samochodu co 3-4 lata.

Dostępna jest też oferta dla osób prowadzących działalność gospodarczą – Standard Leasing. Jej najważniejsze zalety to przejrzystość i brak ukrytych kosztów. Dostępne jest też inne, równie atrakcyjne finansowanie – Comfort Pay. Zakres usług obejmuje serwis samochodu na raty, przedłużoną gwarancję na raty i ubezpieczenie OC/AC na raty. Zalet Comfort Pay jest bardzo dużo – to między innymi komfortowe odroczenie płatności, wygodne płatności dzięki rozłożeniu rat, finansowanie dostępne przy niskich kosztach usługi już od 500 zł, bardzo duża swoboda w zakresie dysponowania własnymi środkami finansowymi.

Nie ma wątpliwości, że program Toyota Plus to świetna opcja dla każdego, kto chce posiadać świetnej jakości auto, które jednocześnie nie kosztuje dużo.

Leave A Comment