Volkswagen w leasing? Teraz opłaca się jeszcze bardziej!

5 października 2020

Leasing to wciąż jedna z najpopularniejszych form finansowania samochodów zarówno przez przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. Finansowanie za pośrednictwem leasingu zapewnia mnóstwo wymiernych korzyści oraz dużą swobodę i elastyczność spłacania auta. A teraz leasing na nowego Volkswagena opłaca się jeszcze bardziej. Dlaczego? Sprawdź sam!

Jakie korzyści zapewni Ci leasing nowego Volkswagena?

Popularność leasingu nie wzięła się znikąd. Ukuły ją liczne korzyści, które ta forma finansowania gwarantuje przedsiębiorcom oraz konsumentom. Zarówno leasing operacyjny, jak i finansowy pozwalają zyskać znaczną optymalizację podatkową, umożliwiając wpisywanie kosztów comiesięcznych rat abonamentowych i opłaty wstępnej do kosztów prowadzenia działalności, co obniża podatek dochodowy oraz podatek VAT.

W przypadku leasingu operacyjnego finansowany samochód wpisywany jest do ewidencji środków trwałych firmy leasingowej, przez co odpisy amortyzacyjne wykonywane są przez leasingodawcę. Niemniej, leasingobiorca może odpisać wysokość całej opłaty wstępnej oraz odsetkową część comiesięcznych rat leasingowych wraz z kosztami eksploatacji auta.

W przypadku leasingu finansowego to leasingobiorca wprowadza samochód do ewidencji środków trwałych i jest uprawniony do odliczania zarówno kapitałowej, jak i odsetkowej części rat leasingowych wraz z opłatą wstępną i kosztami eksploatacji samochodu. Należy jednak pamiętać, że w przypadku leasingu finansowego cały podatek VAT musi być opłacony w pierwszej racie leasingowej.

Poza optymalizacją podatkową współczesny leasing EasyDrive zapewnia leasingobiorcom dużą elastyczność w doborze parametrów umowy leasingowej – w tym w określeniu czasu trwania finansowania, wysokości opłaty wstępnej czy późniejszego opcjonalnego wykupu samochodu. Do tego należy zaliczyć również minimum formalności i błyskawiczny proces decyzyjny.

Leasing EasyDrive po prostu się opłaca.

Jak wziąć Volkswagena w leasing?

Finansowanie nowego Volkswagena za pośrednictwem leasingu jest bajecznie proste. Wystarczy, że odwiedzisz dealera – np. salon https://krotoski-nadarzyn.dealer.volkswagen.pl/osobowe/vw-leasing-easydrive – przedstawisz dokumenty rejestrowe firmy i dowód tożsamości, a w ciągu 90 minut otrzymasz decyzję leasingową.

Następnie, zgodnie z warunkami zawartej umowy leasingowej, wnieś opłatę wstępną, podpisz umowę leasingu oraz ubezpieczenia w salonie i nie martw się zbędnymi formalnościami. Dokładnie w taki sposób zyskasz nowego Volkswagena na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

Dodatkowo możesz zyskać promocyjny pakiet przeglądów serwisowych oraz ubezpieczenie od utraty pracy Protect.

Brzmi jak świetna oferta? Więcej dowiesz się, odwiedzając dealera Volkswagena Krotoski Nadarzyn.

Leave A Comment