Aktualności
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Pokaz nowego Defendera w Car Master w Krakowie

19 grudnia 2019
Bez kategorii, Nowości

Wiosną 2020 roku do salonów sprzedaży trafi nowy model Defendera – legendy o nowoczesnym designie. Car-Master Kraków – renomowany dealer marki Land Rover, w listopadzie zorganizował przedpremierowy pokaz nowego modelu Defendera. W wydarzeniu wzięli udział: Przemek Kossakowski, który jest ambasadorem nowego Defendera oraz Maciej Kamiński – gość specjalny imprezy, uczestnik wyprawy “na podwójnych czterech kołach”.

Ciekawe osobowości na premierze nowego Defendera w Krakowie

Pokaz przedpremierowy nowego Defendera w salonie Car Master Land Rover w Krakowie był okazją do spotkania z ciekawymi postaciami.

W wydarzeniu wziął udział Przemek Kossakowski – znany podróżnik i dziennikarz, prowadzący serię programów emitowanych w TVN i TTV. Fani Przemka Kossakowskiego wiedzą, że wyróżnia go odwaga oraz determinacja w podejmowaniu wyzwań i odkrywaniu świata. Z kolei Land Rover Defender to synonim wytrzymałości i bezkompromisowego pokonywania najbardziej ekstremalnych tras. Stąd pomysł, by to właśnie Przemek Kossakowski został ambasadorem nowego modelu Defendera. Podczas premiery Defendera w Car-Master można było porozmawiać z Przemkiem o jego pracy, podróżach i oczywiście o samochodach.

Gościem imprezy był również Maciej Kamiński – podróżnik, który na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim. Maciej Kamiński opowiedział m.in. o wyjątkowej wyprawie, którą odbył wraz ze swoim przyjacielem Michałem Worochem. Panowie wspólnie przemierzyli Amerykę Południową samochodem i wózkami inwalidzkimi, czyli na “podwójnych czterech kołach”. Samochód, z którego korzystali podróżnicy to Land Rovera Defender 110 z 1996 roku, wyremontowany i przystosowany do ich potrzeb.

Wyprawa Macieja Kamińskiego i Michała Worocha jest dowodem na to, że niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w poznawaniu świata. Spotkanie z Maciejem Kamińskim podczas premiery Defendera w Krakowie było bardzo inspirujące dla wielu uczestników imprezy, ponieważ niosło przesłanie, aby nie rezygnować z realizacji marzeń, nawet wtedy, gdy wydają się nieosiągalne.

Land Rover Defender – niezawodność w nowej odsłonie

Najważniejszym punktem imprezy była prezentacja nowego Defendera, który zachwycał swoim nowoczesnym designem. Jest to wciąż samochód do zadań specjalnych, stworzony w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Cechuje go ogromna wytrzymałość oraz gwarancja najwyższego komfortu jazdy w trudnych warunkach. Jednak nowy Defender, w przeciwieństwie do swych poprzedników, jest nie tylko idealny do jazdy w terenie, ale również po utwardzonych drogach. To samochód, na którym można polegać zawsze i wszędzie.

Nowy Land Rover Defender wyróżnia się:

– nowoczesnym, komfortowym i funkcjonalnym wyposażeniem;

– optymalną wytrzymałością;

– intuicyjnymi technologiami, które gwarantują nie tylko wygodę, ale też doskonałą łączność i widoczność (m.in. inspirowany smartfonem system informacyjno-rozrywkowy Pivi Pro, System Nawigacji Connected Pro oraz Technologia ClearSight Ground View);

– niewiarygodnym designem na miarę XXI wieku;

– unikalną monokokową konstrukcją;

– zwiększonymi możliwościami terenowi – to nie tylko napęd na 4 koła, ale także geometria off-roadowa oraz konfigurowalny system Terrain Response.

Nowy Land Rover Defender poszedł w stronę najnowszych trendów technologicznych, pozostając wierny legendarnej niezawodności. Nowy Defender z pewnością nie zawiedzie swoich miłośników.

1 Comments

Leave A Comment