MotorTrend wjeżdża do Polski!

3 października 2019
Bez kategorii, Nowości

MotorTrend to jeden z najbardziej rozpoznawalnych globalnie tytułów motoryzacyjnych na świecie. Jest też jednym ze starszych, bowiem jego początki sięgają 1949 roku. Ale najważniejsze jest tu i teraz, a dzieje się sporo – MotorTrend wkracza do Polski!


Tak jest, za sprawą grupy Discovery czyli tej, która w swoich ryzach ma między innymi TVN Turbo, MotorTrend będzie miał swoje autorskie programy na platformie player.pl. Tak – autorskie, a poprowadzą je Patryk Mikiciuk oraz Adam Kornacki. Zresztą panowie już chwalili się, że brali udział w nagraniach amerykańskich wersji MotorTrend i była to dla nich nie lada gratka. MotorTrend jest znany z bardzo profesjonalnych i niebanalnych testów, które możecie również zobaczyć na kanale YouTube. Wspomnimy tylko, że kanał ma ponad 6,4 miliona widzów, a to o czymś świadczy. Od siebie polecamy zwłaszcza serię Ignition oraz Head2Head. Naprawdę, poziom jest bardzo, ale to bardzo wysoki! MotorTrend znany jest również z wyścigów drag race, popularnie nazywanych wyścigami na ¼ mili. Zresztą nic w tym dziwnego, to właśnie Amerykanie wynaleźli ten sport. MotorTrend co roku robi wyścig z najlepszymi samochodami jakie były w ich odcinkach, a jak się domyślacie są to super jak i hipersamochody.

Namiastkę tego mogliśmy sami poczuć na torze pod Krakowem, MotorPark Kraków, gdzie MotorTrend przygotował parę super samochodów, driftowozów oraz aut przygotowanych do wyścigów. Mogliśmy wcielić się w prezenterów i zobaczyć na czym polega ta praca. Cóż, faktycznie jest ciężko, ale jak przyjemnie!

Póki co, na player.pl są same odcinki z zagranicznych edycji MotorTrend, ale liczymy, że lada moment pojawią się polskie o tak samo wysokim poziomie!

Leave A Comment