Wypożyczalnia Samochodów Luksusowych w Warszawie

Wynajem sportowego samochodu w Warszawie? W teorii na tak dużym rynku nie powinno być problemu a jednak niewiele jest firm, które świadczą usługę wynajmu luksusowych i sportowych samochodów na poziomie odpowiadającym klasie wynajmowanych pojazdów. Z tematem zetknęliśmy się przy okazji organizacji wieczoru kawalerskiego dla jednego z moich bliskich przyjaciół. Paweł ma bzika na punkcie sportowych aut ale niestety zasobność jego portfela pozwala mu co najwyżej na modele Bburago stojące licznie na półkach w jego mieszkaniu. Postanowiliśmy więc zrobić mu niespodziankę i zafundować przejażdżkę wymarzoną furą. Jak zawsze w tego typu wypadkach padło hasło „Łukasz ogarnie” więc nie mają za bardzo wyjścia rozpocząłem żmudną przeprawę w poszukiwaniu wypożyczalni samochodów sportowych w Warszawie.

Pierwszym źródłem, w którym poszukuje informacji w takich wypadkach jest oczywiście Google. Na hasło „wypożyczalnia samochodów sportowych Warszawa” dostajemy pokaźną listę reklam i jeszcze dłuższą rozpiskę wyników organicznych. Na pierwszy ogień poszły „sieciówki” no ale niestety nie dość, że oferta samochodów sportowych jest u nich najczęściej uboga to w dodatku kontakt z „automatem rezerwacyjnym” jakoś mnie nie zadowala. Jestem raczej typem wrednego, dociekliwego klienta, który ma milion pytań i jeszcze więcej wątpliwości przy każdym zakupie. Kolejny krok – lokalne wypożyczalnie. Wiele z nich owszem posiada ofertę „samochodów sportowych” ale najczęściej są to 2-3 modele, które wyglądają raczej jak fanaberia właściciela niż konkretny pomysł na biznes. Tam zaś gdzie oferta była szeroka występował duży problem z prezentacją informacji – brak podziału samochodów na różne kategorie zmuszał mnie do przeglądnięcia pełnej oferty rodzinnych kombi i terenowych suwów aby wyłuskać rozrzucone między nimi samochody sportowe. Tak naprawdę z pierwszej strony wyszukiwarki preselekcję przeszły dwie firmy z bogatą ofertą i wygodną stroną www. Wybór padł ostatecznie na https://wypozyczalniasamochodowwwarszawie.pl. Dlaczego? Dlatego, że chłopaki znają się na swojej robocie. Jeden telefon i uzyskałem wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, człowiek po drugiej stronie doradził mi odpowiedni samochód dokładnie go opisał, pokierował do regulaminów i FAQ na stronie, jednym słowem pełen profesjonalizm. Dodatkowy atut to szeroki wybór samochodów sportowych od klasycznych modeli jak Porsche Cayman po bardziej elitarne jak Lamborghini Huracan czy Aston Martin Vantage. Decyzję podjąłem tak naprawdę zanim rozmowa się zakończyła, no ale nie byłbym sobą gdyby nie spróbował ponegocjować ceny. Ku memu zaskoczeniu pracownik był otwarty na negocjacje więc po kilku minutach ustaliliśmy ostateczne warunki, termin i miejsce dostarczenia samochodu – szybko, sprawnie, rzeczowo i w rozsądnych pieniądzach.

Samochód dostarczono nam w umówione miejsce z punktualnością szwajcarskiego zegarka. Czysty, pachnący, bogato wyposażony świecił się prawie tak mocno jak oczy Michała na jego widok. Wrażenia z jazdy bezcenne a współpraca z wypożyczalnią na najwyższym światowym poziomie. Jeżeli szukacie miejsca gdzie można wypożyczyć wysokiej klasy samochód sportowy na uczciwych warunkach to https://wypozyczalniasamochodowwwarszawie.pl jest miejscem dla was.

Leave A Comment