Aktualności
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Wycieraczki hybrydowe

18 marca 2019
Bez kategorii, Nowości

Wycieraczki hybrydowe obecne są na rynku od 2005 roku. Pierwsze pióra wycieraczek hybrydowych zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez japońskiego producenta części i akcesoriów motoryzacyjnych, firmę Denso. W początkowym okresie produkcji hybrydowe wycieraczki przeznaczone były wyłącznie do nowych aut produkcji japońskiej. Z czasem jednak, w ślad za firmą Denso, również inni producenci aut rozpoczęli montaż tego typu wycieraczek samochodowych w produkowanych przez siebie pojazdach.

Wycieraczki hybrydowe cieszą się także dużym zainteresowaniem wśród posiadaczy starszych pojazdów. Rosnąca popularność hybrydowych piór pociągnęła za sobą wzrost liczby firm zajmujących się ich produkcją. Aktualnie hybrydowe wycieraczki znajdują się w ofercie prawie każdego producenta piór wycieraczek. Tego typu pióra oferuje między innymi polski producent wycieraczek – firma DIPP, którego produkty obecne są na krajowym rynku od ponad 10 lat. Produkowane przez firmę DIPP wycieraczki hybrydowe posiadają zaczepy mocujące dedykowane poszczególnym modelom samochodów. Rodzaj uchwytu montażowego dedykowanego konkretnemu modelowi pojazdu jest w pełni zgodny ze specyfikacją techniczną producenta auta danej marki.

Zamienniki wycieraczek z logo DIPP od lat cieszą się dużą popularnością wśród kierowców w naszym kraju. Solidnie wykonane wycieraczki samochodowe tej polskiej marki, cenione są za cichą pracę, trwałość i niezawodność. Pozytywne opinie o piórach wycieraczek DIPP coraz częściej pojawiają się na internetowych forach motoryzacyjnych. Dotyczą one także, produkowanych przez firmę, wycieraczek hybrydowych.

wycieraczkisamochodowedipp

Można powiedzieć, że wycieraczka hybrydowa to ulepszona konstrukcja standardowej wycieraczki szkieletowej. W przeciwieństwie do klasycznej wycieraczki model hybrydowy charakteryzuje się jednak większą skutecznością w oczyszczaniu szyby samochodowej oraz bardziej atrakcyjnym designem. Niskoprofilowy szkielet wycieraczki hybrydowej dużo lepiej dociska pióro do powierzchni szyby samochodowej, nawet podczas jazdy z dużą prędkością. Smukła elegancka sylwetka wycieraczki samochodowej jest nie tylko miła dla oka, ale również wpływa na poprawę aerodynamiki pojazdu, w którym została zamontowana. Wyjątkowe walory użytkowe wycieraczek powodują, że coraz większa liczba producentów samochodów decyduje się na fabryczny montaż tego typu piór.

Wysokiej jakości materiały i technologie wykorzystywane do produkcji wycieraczki hybrydowej sprawiają, iż jest ona znacznie trwalsza od swojej poprzedniczki. Ten innowacyjny produkt coraz chętniej kupowany jest przez właścicieli i użytkowników samochodów w Polsce. Na popularność tego typu wycieraczek wpływ bez wątpienia ma również ich przystępna cena. Komplet wycieraczek hybrydowych marki DIPP dostępny jest w internetowym sklepie producenta za jedyne 35 złotych.

Leave A Comment