Chcesz sprzedać auto? Jak wybrać skup samochodów

Postanowiłeś już, że na pewno chcesz sprzedać swoje auto? Istnieją właściciele, którzy podchodzą niekiedy dość sentymentalnie do dwu- lub jednośladów, ale dla większości to tylko bezduszny owoc techniki, który z czasem należy zmienić na lepszy, nowszy model. Wydawałoby się, że to zwykła formalność, a tymczasem wcale nie musi być tak łatwo, tym bardziej wziąwszy pod uwagę ogromną liczbę ofert kupna i sprzedaży różnych pojazdów na rynku wtórnym.

Jak nie pozbyć się auta, a sprzedać je korzystnie?

Konkurencja w zakresie handlu samochodami używanymi jest bardzo duża, co widać dookoła. Dla chcących „oddać” w dobre ręce czekają propozycje choćby autoryzowanych salonów prowadzących handel autami używanymi. W tym przypadku możesz oddać auto w rozliczeniu, jeżeli planujesz kupno nowego modelu konkretnej marki lub standardowo dokonać aktu sprzedaży. Istnieją także serwisy oraz portale internetowe zawierające niezliczone pokłady ofer auto do sprzedaży, jak również firm trudniących się skupowaniem pojazdów.

Przeglądając internetowe zasoby, można natrafić na witrynę moto-home.pl, na której możesz znaleźć oferty sprzedaży samochodów, skupu, w tym także motocykli oraz wiele innych. Skup samochodów MOTO-HOME prowadzi bardzo profesjonalnie, legalnie i przejrzyście. Chcąc sprzedać swój pojazd, wystarczy, że wypełnisz formularz internetowy, po czym przedstawiciel firmy oddzwoni z konkretnymi warunkami transakcji lub odwiedzi Cię na terenie całej Polski, a nawet Europy. Możesz także podjechać do siedziby zlokalizowanej w Poznaniu i tam zostaną uskutecznione oględziny celem weryfikacji stanu technicznego i wizualnego. Rozliczenie odbywa się natychmiast po wspólnym uzgodnieniu ostatecznego stanowiska w formie wypłacanej gotówki. Moto-home.pl nie stawia ograniczeń w ramach skupowanych aut. Przyjmuje zarówno auta sprawne, z przeglądem technicznym, jak i pozbawione ubezpieczenia OC, skorodowane czy uszkodzone.

Firma prowadzi także wspomnianą sprzedaż aut używanych nie tylko pochodzących z Polski, ale także na życzenie sprowadza je z zagranicy. Ponadto załoga może perfekcyjnie przygotować Twoje auto do sprzedaży, jak również zajmie się kompleksowo jego ubezpieczeniem. Co ważne, uzyskasz wiele fachowych porad i wskazówek ze strony doświadczonych pracowników, co szczególnie jest przydatne dla osób wyłączonych z branży motoryzacyjnej.

Leave A Comment