Dynamiczny i nowoczesny – nowy Ford Focus!

14 lutego 2019
Bez kategorii, Nowości

W dzisiejszych czasach producenci aut robią wszystko by pojazdy, które kupujemy zapewniały nam nie tylko idealne osiągi, ale również komfort, wygodę i bezpieczeństwo.

Mimo to znalezienie modelu auta, który spełni wszystkie nasze oczekiwania bywa trudne. Na szczęście, istnieją modele, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Jednym z nich jest nowy Ford Focus. Poznajmy bliżej to auto.

Dynamiczna i nowoczesna sylwetka

To co wyróżnia nowego Forda Focusa to z całą pewnością dynamiczna i nieco drapieżna linia nadwozia, która sprawia, że auto to prezentuje się naprawdę efektownie na tle innych aut miejskich. W środku pojazdu znajdziemy zaś pełnię komfortu – duży bagażnik, sporo miejsca dla pasażerów, szeroki podłokietnik oraz profilowane fotele – to wszystko sprawia, że nawet długa podróż może być przyjemnością.

Doskonałe osiągi

Nowy Ford Focus to auto, które nie zawodzi również pod kątem swoich osiągów. Szeroki wybór nowoczesnych silników benzynowych oraz wysokoprężnych pozwala skonfigurować auto tak, by było dopasowane do potrzeb kierowcy. Silniki w Focusie wyróżniają się dużą mocą, wysokim momentem obrotowym a jednocześnie zużywają mniej paliwa oraz produkują mniej spalin niż stare jednostki o podobnych osiągach. Dzięki temu jeździsz ekologiczniej.

Nowe technologie w służbie komfortu i bezpieczeństwa

W dzisiejszych czasach wielu kierowców nie wyobraża sobie już podróżowania bez nawigacji oraz innych nowoczesnych systemów. Na szczęście, Ford Focus nie zawodzi w tej materii. W samochodzie tym znajdziemy bowiem zaawansowane systemy, które wspomagają kierowcę – liczne kamery, czujniki, radary pomagają w wykonywaniu manewrów zaś system SYNC 3 podaje informacje dotyczące trasy, dzięki czemu możemy odpowiednio ją zaplanować i unikając zagrożeń.

Podsumowując, Ford Focus to propozycja idealna dla kierowców, którzy lubią dynamiczną a jednocześnie bezpieczną jazdę. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas jazdy miejskiej, jak i na dłuższych trasach. Jeśli zastanawiasz się gdzie możesz kupić ten nowoczesny samochód koniecznie odwiedź stronę nhmotors.pl. Salon ten oferuje bowiem kompleksowe doradztwo i bardzo atrakcyjne możliwości finansowania.

Leave A Comment