Jak wybrać auto na ślub?

23 kwietnia 2018
Bez kategorii, Nowości

Ślub to bezsprzecznie jeden z najważniejszych dni w życiu. Nic więc dziwnego, że chcesz nie tylko doskonale wyglądać, ale dbasz także o to, by wszystko inne zorganizowane było jak najlepiej. Jedną z ważniejszych kwestii, którą warto przemyśleć, jest wybór auta, które powiezie cię do kościoła i potem na miejsce wesela.

Samochód na ślub to nie tylko auto, którym pojedziesz na miejsce ceremonii. To także ważny element całej uroczystości, warto więc zadbać, by prezentował się jak najlepiej. Tego dnia oczy wszystkich zwrócone są na młodą parę, goście niecierpliwie oczekują momentu, gdy młodzi podjadą pod kościół i wszyscy patrzą również, gdy odjeżdżają po ceremonii. Widzisz już chyba, jak ważne jest, by wybrać auto, które wpasuje się w konwencję uroczystości? Nie mniej ważny jest także komfort jazdy, a także to, by auto dobrze wyglądało na pamiątkowych fotografiach.

Jak wybrać auto na ślub?

Niektórzy mają wymarzony samochód na wesele, inni wolą pojechać swoim, który niczym się nie wyróżnia. Jeszcze inni stawiają na taksówkę, karocę… Lub zabytkowy tramwaj. O czym pamiętać, podejmując decyzję o pojeździe ślubnym?

  • Najpierw przemyśl

Auto, jakie powiezie cię do ślubu, będziesz pamiętać długie lata. Weź także pod uwagę, że to element całości, więc jeśli decydujesz się na nowoczesność i w takim stylu utrzymane są zarówno stroje, jak i dekoracje weselne, nie wybieraj zabytkowego auta. Podobnie, jeśli planujesz wesele w stylu vintage, nie decyduj się na samochód nowoczesny. Postaraj się, by wszystkie elementy jak najlepiej komponowały się ze sobą.

  • Zdaj się na swój gust

Jeśli jesteście miłośnikami motoryzacji, na ten jeden dzień zaszalejcie i wybierzcie taki samochód, o jakim oboje marzycie. Postaw na to, co lubisz i co ci się podoba. Pamiętaj przy tym, że nie warto ryzykować niewygodnej jazdy do kościoła czy tego, że twoja sukienka podczas podróży małym samochodem wygniecie się.

  • Weź pod uwagę warunki pogodowe

Bierzesz ślub latem i wiesz, że może być tego dnia gorąco? Wybierz auto wyposażone w klimatyzację, by dojechać do celu komfortowo. Decydując się na model kabrio weź natomiast pod uwagę, że tego dnia może padać i choć zdjęcia wyjdą cudne, ulewa może wiele zepsuć…

  • Pomyśl o kosztach

Planując wesele, ważne jest także odpowiednie przemyślenie wszystkich wydatków. Nie ulega wątpliwości, że ślub generuje wiele kosztów, dobrze więc rozplanować wszystko rozsądnie. Nie znaczy to jednak, że konieczne stanie się pożyczenie jakiegokolwiek auta od sąsiada czy przyszłego teścia. Jeśli nie dysponujesz odpowiednim samochodem, możesz go wypożyczyć. Jest to rozwiązanie wygodne i bardziej ekonomiczne, niż zakup auta specjalnie na tę okazję, szczególnie jeśli marzysz o limuzynie. W Warszawie ciekawą ofertę luksusowych samochodów na wynajem ma firma Dyniewicz.

Niezależnie od tego, jakie auto wybierzesz, pamiętaj o jednym – na ślubie i weselu najważniejsze jest szczęście i dobra zabawa w gronie najbliższych osób. Ciesz się więc tym wyjątkowym dniem!

Leave A Comment