Aktualności
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Transonet.pl – transport na miarę Twoich potrzeb

12 marca 2018
Bez kategorii, Nowości

Znalezienie bezpiecznego i taniego transportu nie należy do łatwych zadań. Na rynku jest wiele profesjonalnych firm oferujących swoje usługi i trudno zdecydować się na konkretną, zwłaszcza gdy stawki nie zachęcają do skorzystania z usług.

My stworzyliśmy korzystną alternatywę dla tych, których interesują zlecenia transportowe. Transonet.pl to giełda, za pomocą której możesz znaleźć przewoźników, ale także sam zaoferować przewóz ładunków czy osób.

Jak to działa?

Pierwszym krokiem jest rejestracja na naszym portalu. Nie ma nic prostszego – szybkie i darmowe logowanie pomoże Ci w krótkim czasie załatwić zlecenia transportowe na trasie, która Cię interesuje. Przewoźnicy publikują ogłoszenia, w jakich informują o przyszłym kursie. Zabierając dodatkowych pasażerów czy przesyłki, można zaoszczędzić na paliwie, a w niektórych przypadkach również zyskać towarzystwo do podróży. Z kolei zleceniodawcy mają możliwość skorzystania z usług za niewielką kwotę. Transonet.pl to prawdziwa konkurencja dla firm transportowych!

Niestandardowe usługi transportowe

Serwis nie tylko umożliwia przewóz osób czy standardowych przesyłek. Wielu klientów przeprowadza się, również z zagranicy, zamawiając zlecenia transportowe w Transonet.pl. Niektórzy z naszych kierowców mają również warunki do tego, aby przewozić maszyny o niestandardowych rozmiarach – łodzi czy różnego rodzaju sprzętów. Nie musisz nigdzie dzwonić, u nas załatwisz zlecenia transportowe online, a to wszystko za darmo lub niewielką opłatą dla właścicieli konta Premium.

Gwarancja bezpieczeństwa

Dbamy o zadowolenie naszych użytkowników oraz ich pełne bezpieczeństwo. Każdy ma możliwość wystawienia oceny i publikowana komentarzy o danym przewoźniku – my w żaden sposób nie ingerujemy w treść, jesteśmy po to, aby pomóc Ci wybrać jak najkorzystniejszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Jeśli masz wątpliwości co do kompetencji przewoźnika lub nie masz do niego pełnego zaufania, warto przejrzeć opinie innych, które pozwolą zweryfikować rzeczywistość i rozwiać ewentualne wątpliwości.

1 Comments

Leave A Comment