Aktualności
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Jakie usługi proponują wypożyczalnie samochodów?

30 stycznia 2018
Bez kategorii, Nowości

Na rynku istnieje wiele wypożyczalni samochodów, które swoją ofertą chcą jak najlepiej wkomponować się w oczekiwania klientów. Ponadto usługi te nie rujnują portfela odbiorcy, a czasami potrafią poczynić wiele oszczędności. Sprawdźmy jak klaruje się obecnie oferta wypożyczalni samochodowych.

Wynajem krótkoterminowy

Bardzo korzystną ofertą jest wynajem krótkoterminowy. To doskonała opcja dla osób, które przyjechały na kilka dni do innego miasta, chcą zwiedzić okolice lub załatwiać bez problemu spawy biznesowe. Istnieją firmy, które proponują swoim klientom relokację pojazdu, czyli pozostawienie auta w dogodnym miejscu.

Wynajem długoterminowy

Oferta wynajmu długoterminowego zazwyczaj jest korzystniejsza, niż w wypadku krótkich wypożyczeń. Ponadto klient otrzymuje dodatkowe profity. Renomowana firma dolcar.auto.pl proponuje swoim odbiorcom w ramach wynajmu długoterminowego pełną likwidację szkód, pakiet ubezpieczeń, dedykowanego opiekuna, pakiet serwisowy, czy auto zastępcze podczas awarii.

Wynajem średnioterminowy

Wynajem średniotreminowy obejmuje zazwyczaj okres od 12 miesięcy do 3 lat. Formalności ograniczone są do niezbędnego minimum, a firmy kuszą bardzo przystępnymi cenami. Tutaj również odbiorcy mogą liczyć na pakiet dodatków.

Wynajem samochodów sportowych i ekskluzywnych

Niektóre wypożyczalnie, do których należy m.in. Dolcar, mają w swojej ofercie wynajem samochodów sportowych oraz ekskluzywnych. To szansa na spełnienie marzeń o przejażdżce wyśnionym autem, propozycja dla biznesmenów, którzy szukają luksusu, czy pomysł na środek transportu, którym para młoda zostanie zawieziona do ołtarza.

Wynajem chłodni

Samochody z chłodnią są drogie, dlatego niektóre firmy decydują się na wynajem tego typu aut. W ogólnym rozrachunku można naprawdę sporo zaoszczędzić.

Wynajem vanów

Vany to znakomita i bardzo wygodna alternatywa dla standardowych samochodów osobowych. Poleca się je szczególnie rodzinom, czy firmom do przewozu gości. Ze względu na komfort jazdy są to coraz częściej wybierane pojazdy.

Inne usługi

Niektóre wypożyczalnie samochodów mają w swojej ofercie także przewóz osób czy transport towarów szczególnie pożądany przy przeprowadzce. Warto dokładnie prześledzić propozycje firm i skorzystać z tej, która nie tylko zachęca chwytliwymi hasłami, ale także może pochwalić sie bogatą flotą różnorodnych pojazdów, szeroką ofertą czy pozytywnymi opiniami użytkowników.

Leave A Comment