Ubezpieczenie Škoda – wygodniejsze niż myślisz

26 października 2017
Bez kategorii, Nowości

We wrześniu bieżącego roku samochody marki Škoda były niezmiennie najpopularniejszym nowym autem rejestrowanym w Polsce. Trudno się temu dziwić. To wysokiej jakości i przystępne cenowo samochody, które nie są też kosztowne w eksploatacji. Co więcej, w kwestii atrakcyjnych ofert na ubezpieczenie, Škoda również nie zawodzi. Czym wyróżniają się te ubezpieczenia samochodowe?

Ubezpieczenie Škoda – pakiety szyte na miarę

Marka Škoda od lat należy do Grupy Volkswagen. Z tego powodu niejako naturalną koleją rzeczy w zakresie ubezpieczeń samochodowych współpracuje z firmą Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy. Dzięki tej współpracy ubezpieczenie Škody cechuje szerokie spektrum produktów ubezpieczeniowych, które można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Co więcej, nabywca otrzymuje możliwość bezgotówkowej likwidacji szkody bezpośrednio u swojego dealera i ma zagwarantowane oryginalne części zamienne podczas naprawy.

Ubezpieczenie dla nowego samochodu – opłaty rozłożysz na raty!

Nie każdy może zdecydować się na jednorazową zapłatę rocznej składki ubezpieczenia. Z tego powodu koszty polisy ubezpieczeniowej Škody można rozłożyć nawet na 12 miesięcznych rat. To duże ułatwienie dla tych użytkowników pojazdów, którzy taką kwotę jednorazowo woleliby przeznaczyć – na przykład – jako wpłatę na wycieczkę do nieco cieplejszego niż Polska kraju.

Pakiet Premium dla wymagających

Dla wyjątkowo wymagających klientów ubezpieczyciel przygotował coś specjalnego – pakiet Premium. W jego ramach użytkownik ma zagwarantowany samochód zastępczy na 14 dni po szkodzie częściowej i 30 dni po szkodzie całkowitej lub kradzieżowej oraz ubezpieczenie utraty zniżek. Dodatkowo w zakresie ubezpieczenia samochodowego NNW nabywca ubezpieczony jest na wysoką kwotę. W pakiecie tym znajdują się także:

  • ubezpieczenie kluczyków,
  • ubezpieczenie szyb (obydwa przypadki niedoceniane przez te osoby, które nigdy nie zgubiły kluczyków lub nie straciły szyby w wyniku przypadkowego odprysku spod kół)
  • oraz najszerszy dostępny na rynku zakres usług assistance.

Pakiet Optimum – złoty środek ubezpieczenia samochodowego

Jeśli pakiet Premium ubezpieczenia dla nowego samochodu to dla kogoś zbyt szeroki zakres ochrony, w ubezpieczeniu Škody w ramach Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy znajdziemy także pakiet Optimum. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną otrzymać pełną ochronę ubezpieczeniową autocasco oraz bogaty zakres assistance bez dodatkowych, niestandardowych zabezpieczeń.

Oferty dodatkowe w ubezpieczeniu Škody

To jednak nie wszystko. Podczas zawierania polisy ubezpieczenia wybranego modelu Škody można także skorzystać z dodatkowych ofert. Należą do nich: ubezpieczenie przedłużonej gwarancji nawet przez 36 miesięcy (czyli 3 lata) oraz gwarancja zwrotu 100% wartości fakturowej pojazdu w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej.

Leave A Comment