Pomysły na prezent dla fana motoryzacji

29 maja 2017
Bez kategorii, Nowości

Ciekawym pomysłem na prezent dla mężczyzny jest ofiarowanie mu przejażdżki sportowym autem po profesjonalnym torze wyścigowym. Fana motoryzacji ucieszy też kurs driftingu czy jazda samochodem terenowym off road. Panowie, którzy wolą motocykle od samochodów, na pewno będą zadowoleni z prezentu w postaci vouchera na szkolenie z doskonalenia technik jazdy na jednośladzie.

Prezent dla wielbiciela samochodów sportowych

Prezent dla niego to np. voucher na jazdę samochodem wyścigowym po profesjonalnym torze. Okrążenia wykonuje się samodzielnie lub jeździ z kierowcą rajdowym, siedząc na miejscu pasażera. Ściganie się po torze jest gwarancją niezapomnianych wrażeń. Najczęściej wybierane marki samochodów do szybkiej jazdy to np.: Ferrari, BMW, Subaru, Lamborghini. Prezentem dla chłopaka, brata czy przyjaciela może być także kurs driftingu. W czasie zajęć ich uczestnik uczy się wprowadzać samochód w kontrolowany poślizg przy dużej prędkości. Kurs nie tylko poprawia umiejętności kierowania autem, ale również dostarcza ogromnej dawki adrenaliny.

Prezent dla miłośnika motocykli

Miłośnikowi motocykli można ofiarować profesjonalne szkolenie z doskonalenia technik jazdy na jednośladzie. Zajęcia odbywają się na torze wyścigowym i prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. W czasie spotkania, po części teoretycznej, przechodzi się do praktycznej, w której można nauczyć się np. jak zacieśnić zakręt czy pokonać wiraż. Na zajęciach zostaną także nagrane pamiątkowe filmy z przejazdu na torze, którymi chłopak lub brat będzie mógł się pochwalić przed znajomymi.

Prezent dla automaniaka – przygoda na off road

Idealny prezent dla chłopaka, który jest fanem motoryzacji to np. przejażdżka off road za kierownicą terenowego auta. Jazda po bezdrożach to doskonała zabawa. Trasy do pokonania są urozmaicone, znajdują się na nich zarówno tereny pagórkowate, piaszczyste jak i błotniste. Na kierowców czekają tez różne przeszkody jak: rzeki, koleiny, strome zjazdy. W czasie jazdy w samochodzie siedzi również instruktor, by czuwać nad bezpieczeństwem.

Prezent urodzinowy dla fana motoryzacji militarnej

Mężczyzn, których szczególnie interesują militaria, z pewnością ucieszy możliwość przejażdżki prawdziwym gąsienicowym transporterem opancerzonym. Jazda bojowym wozem dostarczy potężnej dawki pozytywnych emocji. Pierwsze okrążenie czołgiem wykonuje instruktor, tłumacząc tym samym zasady kierowania pojazdem. Następnie stery maszyny przejmuje już uczestnik zabawy i ma możliwość samodzielnego prowadzenia militarnego BMP-1.

2 Comments

Leave A Comment