Aktualności

Zabytkowe czy sportowe auto?

24 kwietnia 2017
Bez kategorii, Nowości

W internecie jest wiele firm, które umożliwiają przejażdżkę słynnym samochodem sportowym. Każdy, kto ma prawo jazdy, może siąść za kierownicą takich pojazdów, jak Lamborghini Gallardo, Ferrari 458 Italia lub Nissan GTR. Atrakcja odbywa się na specjalnie dostosowanym torze wyścigowym pod czujnym okiem instruktora. Dla fanów zabytkowych samochodów, wypożyczalnie udostępniają też klasyki motoryzacji. Można spróbować przejażdżki oldschool’owym Mercedesem 200 lub BMW 2002 z 1969 roku. Są to też dobre samochody do ślubu lub innej uroczystości.

Wiele osób zastanawia się nad kupnem sportowego samochodu lub nabyciem zabytkowego pojazdu. Istnieje wiele firm, które oferują jazdy próbne różnymi typami aut dostosowanych do potrzeb klienta.

Przejażdżka sportowym autem

W internecie ogłasza się wiele firm, które oferują przejażdżkę sportowym samochodem, który jest marzeniem wielu kierowców. Każdy z prawem jazdy ma możliwość przejażdżki takimi autami, jak: Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo, Porsche, Nissan GTR czy Ferrari F430 Cabrio. Większość tych sportowych samochodów przyspiesza do 100 km/h w mniej niż 4 sekundy! Firmy oferują też bolidy oraz auta dostosowane do driftingu. Istnieje możliwość przejażdżki dwoma samochodami i porównanie ich mocy. Jazda na torze wyścigowym za sterami Lamborghini jest niesamowitym doświadczeniem, które pozostaje w pamięci uczestników na długo. Odrobina luksusu za sterami pojazdu wyzwala znaczne pokłady emocji i adrenaliny. Kierowca może wybrać nawierzchnię, która mu najbardziej odpowiada: beton, asfalt lub płyty betonowe.

Wynajęcie zabytkowego samochodu

Stare samochody mają niepowtarzalny klimat. Pojazdy te są klasą samą w sobie, więc pasują też do niejednej uroczystości, np. ślubu. Samochody zabytkowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Podziwia się je za piękno oraz czuć w nich ducha historii. Należy jednak pamiętać, że tymi autami nie można się poruszać po autostradach i drogach ekspresowych, jest zakaz jazdy w porze nocnej oraz pojazdy te mają większe ograniczenia prędkości. Do wynajęcia są polskie produkcje z czasów PRL jak Nysa 522, Duży Fiat 125p, Syrena 105 lub czarna, oldschool’owa Wołga. Warto też zwrócić uwagę na takie klasyki, jak: rewolucyjny Citroen D Super z 1972 roku, dawna limuzyna Mercedes 200 z 1979 roku czy mały sedan o sportowym charakterze BMW 2002 z 1969 roku

Leave A Comment