Nowy Citroen C-Elysse CENNIK POLSKI

20 marca 2017
Bez kategorii, Citroen Nowości

Pomimo iż Polska premiera nowego Citroena C-Elysse będzie miała miejsce 6 kwietnia na targach w Poznaniu to producent już podał szczegółowy cennik.

Zanim jednak o cenach, pomówmy chwilę o zmianach. Nowy Citroen C-Elysse to nie kolejna generacja, a odświeżenie bestsellera od Francuzów. Warto wspomnieć, że od premiery, czyli od 2012 roku, Citroen sprzedał ponad 400 000 egzemplarzy tego budżetowego sedana. Facelifting ma tę wartość jeszcze poprawić! Z zewnątrz główne zmiany to nowe zderzaki oraz zmienione reflektory. Pojawiła się tez inna atrapa grilla. Odświeżenie jak najbardziej na plus, C-Elysse wygląda nowocześnie. Wewnątrz kabiny główne zmiany to odświeżone zegary oraz możliwość zamówienia 7-calowego dotykowego ekranu, który wyświetli nam nawigację czy pokaże obraz z kamery cofania.

Polski cennik nowego Citroena C-Elysse

Polski cennik nowego Citroena C-Elysse

Pod maską bez zmian: do wyboru mamy dwie odmiany benzynowe 1.2 PureTech ( turbo, 82 KM) i 1.6 VTi (wolnossące, 115 KM) oraz jedną wysokoprężną 1.6 BlueHDI o mocy 115 KM. Podstawowy wariant benzynowy z silnikiem 1.2 82 KM kosztuje 41 090 zł natomiast najtańszy turbodiesel to wydatek 51 900 zł.

Bartłomiej Urban

Leave A Comment