Aktualności
Volkswagen Passat B5 (4 października, 2023 5:48 pm)
Elastyczny kredyt JAK ABONAMENT na samochód (25 września, 2023 5:18 pm)
Leasing sposobem na finansowanie auta do firmy (25 września, 2023 5:11 pm)

Samochód zawsze pod ręką Samochód zawsze pod ręką

27 grudnia 2016
Bez kategorii, Nowości

Wielu z nas doskonale zna tę sytuację: jesteśmy praktycznie spakowani, gotowi do wyjazdu, wszystkie szczegóły są dopięte na ostatni guzik i nagle pojawia się ona… usterka w Twoim samochodzie, która uniemożliwia jakąkolwiek podróż. Co w takiej sytuacji zrobić, zwłaszcza, gdy w planie wakacji przewidzieliśmy dalsze wyjazdy samochodem?

Na szczęście dziś mamy doskonałą możliwości wypożyczenia samochodu w każdej chwili, w wielu sytuacjach, co jest niezwykle proste nie tylko w kwestii samego wypożyczania, ale i formalności. Tu z pomocą przychodzi wynajem samochodu w mieście Poznań.

Kiedy przytrafi się kolizja

Wypadek na drodze jest szczególną sytuacja, gdy mamy możliwość wypożyczenia samochodu.. W tym wypadku bowiem możemy liczyć na pewnego rodzaju udogodnienia.Muszą jednak zostać spełnione pewne wymagania. Przede wszystkim musisz być poszkodowanym w wypadku przez innego kierowcę, którego OC jest opłacone. W takiej sytuacji w momencie kolizji należy wezwać policję i spisać dokładnie wersję zdarzeń.

Co ważne kwestie formalne w takich okolicznościach są niezwykle proste. Przede wszystkim poszkodowany nie musi dostarczać bezpośrednio do firmy gwarancji pokrycia wynajmu, powoduje to tym samym, że samochód zastępczy można wynająć już w dzień kolizji. Ponadto jeśli chodzi o koszty, to w wielu sytuacjach nie trzeba wpłacać kaucji zabezpieczającej, ani płacić za najem, a sama firma z kolei osobiście odbierze pieniądze od ubezpieczyciela.

Każda kolizja wiąże się z różnymi szkodami, w wielu przypadkach konieczna jest pomoc lawety, w tym przypadku firmy oferujące taką pomoc dają taką możliwość gratis. Jeśli natomiast konieczna jest naprawa usterki, to wiele firm umożliwia skorzystanie z autoryzowanego zakładu blacharskiego.

Jakie samochody można wynajmować?

Śmiało można stwierdzić, że dziś możemy wynająć każdy rodzaj samochodu. Zacznijmy jednak od samochodów osobowych, gdzie dziś mamy ofertę wręcz luksusowych modeli. Jest to idealna opcja dla osób prywatnych, w tym rodzin, dla których samochód jest podstawą codziennego, prawidłowego funkcjonowania.

Jeszcze innym rodzajem wypożyczanych samochodów są samochody dostawcze, będące podstawą do prawidłowego funkcjonowania wielu firm, które opierają się w głównej mierze na transportach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W związku z tym ich brak staje się ogromnym problemem. Na szczęście i w tym przypadku mamy do wyboru szereg modeli, spośród których z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Samochody brygadowe wykorzystywane mogą być wykorzystywane zarówno w terenie, jak i na budowie. W związku z tym zajmują się transportem nie tylko ludzi, ale i wielu, często ciężkich, materiałów, nie trudno więc się domyślić, że są szczególnie eksploatowane. W przypadku samochodów brygadowych ich użytkowanie wiąże się z sezonowością, w związku z tym w tej sytuacji korzystanie z samochodów wypożyczonych jest więc korzystniejsze. Można wówczas korzystać z nich w razie potrzeby, a dzięki temu koszty ponoszone za transport zostaną zoptymalizowane.

Wypożycz samochód przez internet

A jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową wybranej firmy, a następnie w odpowiednie rubryki wpisać model wybranego auta, miejsce odbioru, datę, oraz godzinę odbioru, datę i godzinę zwrotu. Ponadto mamy opcje dodatkowych udogodnień takich jak między innymi: nawigacje GPS, fotelik dla dziecka, kufer na dach, czy łańcuchy na koła. Poprzez stronę internetową również można nawiązać bezpośredni kontakt z pracownikami danej firmy.

Dlaczego Poznań?

Wynajem samochodu w Poznaniu może być atrakcyjny z wielu powodów. Podobnie jak w przypadku innych miast, tak i tu mamy opcje wynajmu zarówno krótko, jak i długoterminowego, i to bez żadnych dodatkowych kosztów. Tego typu firmy rozwijają się w błyskawicznym tempie, a biorąc pod uwagę, że miasto to jest jednym z najlepszych ośrodków zarówno gospodarczych, naukowych, jak i kulturalnych, to możemy być pewni profesjonalnej obsługi, jak i samochodów wysokiej klasy.

http://www.carspot.pro/

Leave A Comment