Clarkson, Hammond i May w październiku przyjadą do Polski!

2 sierpnia 2015

Wrócili! Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May znów wystąpią na jednej scenie w największym motoryzacyjnym show świata. W Belfaście rozpoczęli nową trasę, a 24 października przyjadą do Warszawy, aby wystąpić na VERVA Street Racing.

Wizyta w Polsce to jeden z dwóch zaplanowanych w tym roku europejskich przystanków brytyjskiego trio poza Wyspami. Występ poprzedzi tradycyjnie rozbiegowy element każdej edycji VERVA Street Racing – Pit Party, podczas którego będzie można obejrzeć z bliska najdroższe i najbardziej luksusowe samochody, obserwować pracę mechaników i zdobyć autograf ulubionego kierowcy. Podczas zapełniania trybun nie zabraknie atrakcji na płycie głównej odbywających się w ramach Preshow, a chwilę później areną zawładną sportowe emocje, które zapewni niepowtarzalne show VERVA Street Racing z udziałem najlepszych polskich kierowców wyścigowych i rajdowych. Zaraz po nim na Stadion wjedzie trójka Brytyjczyków.

W tegorocznej edycji VERVA Street Racing, która jesienią ponownie zawita na Stadion Narodowy, nie zabraknie najlepszych polskich zawodników i pasjonatów szybkiej jazdy. Polskie ekipy startujące w rajdach i wyścigach na całym świecie 24 października zderzą się z mistrzami driftu. Szykuje się również niespodzianka w iście kosmicznym stylu! Szczegółowy program VERVA Street Racing jest jeszcze tajemnicą, lecz z pewnością tego wieczoru na arenie największego obiektu sportowego w Polsce nie zabraknie emocji, do których organizatorzy zdążyli już nas przyzwyczaić podczas pięciu poprzednich edycji tej największej imprezy motoryzacyjnej w naszej części Europy.

W tym roku ponownie będziemy mieli okazję oklaskiwać brytyjskie trio, które kilka tygodni temu wyruszyło w międzynarodową trasę pod nazwą Clarkson, Hammond i May Live. Ich przepełnione humorem, wysokooktanowe show odbyło się już w Belfaście, Sheffield, a także Johnnesburgu, gdzie jednorazowe zaproszenie przyjął sam Ken Block! Na Narodowym pojawią się również najlepsi polscy drifterzy, których zmagania mogliśmy podziwiać dwa lata temu, podczas czwartej edycji VSR. Ogromne wrażenie na Brytyjczykach wywarł wtedy Kuba Przygoński i świeżo ustanowiony przez niego rekord świata prędkości jazdy w drifcie. Młody kierowca ORLEN Team został zaproszony do zaprezentowania swoich umiejętności raz jeszcze w głównej części show z ich udziałem.

Międzynarodowa trasa Clarkson, Hammond i May Live również obfituje w niespodzianki. Podczas przystanku w RPA, Ken Block, znany z szalonych pomysłów amerykański kierowca rajdowy po raz pierwszy pokazał kibicom na żywo swoje najnowsze cacko. To Ford Mustang Hoonicorn – przerobiony, mocno podrasowany model z 1965 roku. Ma moc 845 koni mechanicznych, napęd na cztery koła i jest ucieleśnieniem marzeń każdego fana motoryzacji. Wideo, w którym Block zaprezentował jego możliwości, obejrzało łącznie
25 milionów widzów!

Największe motoryzacyjne show na żywo przetestowali już fani w Belfaście i Sheffield. I dostali to, za czym tęsknili – ekscytujące, sportowe maszyny, kaskaderskie popisy, niedorzeczne konkurencje i porządną dawkę niepohamowanego śmiechu. Bo tylko ta trójka jest w stanie ścigać się na deskach do prasowania czy grać w piłkę nożną… na kołach. Jeremy Clarkson wjechał na scenę na poduszkowcu, James May w Nissanie GTR rywalizował na sto metrów z profesjonalną sprinterką i… przegrał, a Richard Hammond wszedł do okrągłej klatki, w której tuż nad nim jeździli do góry nogami motocykliści. Na nieśmiałą prośbę o kask, Clarkson miał jedną odpowiedź: – Uwierz mi, jak coś pójdzie nie tak, kask nie zrobi ci wielkiej różnicy…

Obejrzyj najlepsze momenty z Clarkson, Hammond & May Live w Belfaście i Sheffield:

Do zobaczenia 24 października podczas VERVA Street Racing!

http://vervastreetracing.pl/

Leave A Comment