Aktualności

Skoda Yeti Adventure

24 lutego 2015
Bez kategorii, Nowości Skoda
Skoda Yeti Adventure

Kompaktowy SUV Škody dostępny jest w atrakcyjnej odmianie Adventure, która wzbudza zainteresowanie „survivalowym klimatem” i bogatym wyposażeniem.

Škoda Yeti Adventure bazuje na wersji wyposażenia Ambition. Pakiet dostępny jest dla Yeti w wariancie Outdoor. SUV w tym wydaniu łączy własności terenowe z wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu sprawdzi się w mieście, jak i na bezdrożach.

Pakiet Adventure kosztuje 4850 zł. W zamian otrzymujemy dodatkowe elementy stylistyczne i wyższą funkcjonalność.


Przygodowy charakter pojazdu podkreślają ochronne listwy boczne z chromowanymi detalami, 17-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich w kolorze czarnym o wzorze MATTERHORN, relingi dachowe ze środkową częścią w srebrnym kolorze oraz oznaczenia „Adventure” na słupkach C i pokrywie bagażnika. Wnętrze wyróżnia się specjalnie zaprojektowaną tapicerką z przeszyciami w kolorze srebrnym, listwami na progach drzwi z oznaczeniem „Adventure” oraz dywanikami, również ozdobionymi nicią w kolorze srebrnym.

O dobry nastrój na pokładzie dba radioodtwarzacz Bolero z dodatkowymi 4 głośnikami, a o komfort jazdy tempomat, trójramienna kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą ze srebrnymi szwami, a także podgrzewane fotele przednie wyposażone w regulację na odcinku lędźwiowym.

Škoda Yeti Adventure oferowana jest z szeroką gamą silników do wyboru oraz we wszystkich standardowych kolorach nadwozia.

Leave A Comment