Monster Jam World Tour – Warszawa 7 Czerwca Stadion Narodowy

22 maja 2014
Bez kategorii, Nowości

Monster Jam pojawi się w Warszawie 7 czerwca na Stadionie Narodowym. Czas poznać jego gwiazdy: imponujące, ogromne Monster Jam trucki i ich utalentowanych kierowców. Wśród Monster Jam trucków, które będą ścigać się i prezentować ewolucje na warszawskim stadionie są prawdziwi weterani torów, jak Grave Digger®, i zupełnie nowe trucki, zainspirowane postaciami superbohaterów, jak Batman® czy Man of Steel®. Zarówno trucki, jak i kierowców będzie można zobaczyć z bliska na Pit Party. Bilety już w sprzedaży!

PIT PARTY

Pit Party to kilkugodzinna impreza dla całej rodziny, podczas której ekipa Monster Jam rozdaje autografy i prezentuje swoje samochody. Podczas Pit Party, widzowie będą mogli przejść się po specjalnie zbudowanej trasie, po której Monster Jam trucki będą ścigać się i skakać w głównej części programu. Dodatkowe atrakcje będą czekać na fanów na błoniach Stadionu Narodowego.To wyjątkowa okazja, by widzowie mogli z bliska przyjrzeć się bohaterom widowiska – truckom Monster Jam, uścisnąć dłoń kierowcom, wziąć od nich autografy i zapozować do wspólnego zdjęcia na tle ogromnych pojazdów. Tylko na Monster Jam, będą mieli niespotykaną na innych imprezach o podobnej skali możliwość, by spotkać się oko w oko z gwiazdami show! Bohaterowie Monster Jam zostaną na stadionie do ostatniego autografu; nikt nie odejdzie z pustymi rękoma.
Pit Party trwa od godz. 14:00 do godz. 17:00. Wejście dla posiadaczy Pakietów VIP – Early Entrance: 13:00. Ostatnie osoby zostaną wpuszczone o godz. 16:00.
Bilety z opcją wejścia na Pit Party są do nabycia w punktach sprzedaży Ticketpro oraz eBilet. Liczba biletów na Pit Party jest ograniczona.
Koszt Pit Party (30 zł) jest doliczany do ceny biletu. W pakiety Vip – Biznes Klub oraz Vip – Loże wstęp na Pit Party jest wliczony przez cały czas trwania sprzedaży.

GRAVE DIGGER®

Przed Wami Grave Digger! Ten jeden z pierwszych Monster Jam® trucków, zwany przez fanów po prostu Diggerem, obchodził już swoje 30 urodziny. To najbardziej rozpoznawalny pojazd Monster Jam na świecie, znany z namalowanych na nim obrazów duchów, zielonych płomieni, nawiedzonego domu i nagrobków pokonanych współzawodników. Jego kierowcą w Warszawie będzie Jon Zimmer, który zadebiutował na wyścigach jako 11-latek, a ekipę Monster Jam współtworzy od 2000 roku.

MAX D™

Maximum Destruction®, znany jako Max D, został stworzony w 2003 r. Słynie z nadprzyrodzonych zdolności zarówno w wyścigach, jak i w kategorii freestyle. Max D dostaje niezłe wciry podczas każdego widowiska, ale wciąż zadziwia fanów najbardziej zaawansowanymi trickami: „cyklonem”, objeżdżaniem przeszkód i ślizgiem na boku. Jego kierowcą w Warszawie będzie Morgan Kane, który zasiadł za kierownicą trucków Monster Jam w wieku zaledwie 20 lat. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury.

MOHAWK WARRIOR®

Mohawk Warrior, jego wielki irokez i banda fanów – Mohawk Nation – nadchodzą! Ten truck roznosi Monster Jam od 2010 roku, a jego bojowy okrzyk słychać z odległości wielu kilometrów. Masz dwa wyjścia – zejść mu z drogi… lub dołączyć do Mohawk Nation! Niecodzienna ozdoba dachu – irokez – jest pamiątką fryzury pierwszego kierowcy tego trucka, George’a Balhana. W Warszawie za jego kierownicą zasiądzie BJ Johnson.

MONSTER ENERGY

Ta maszyna zaczęła z wysokiego C – występem w Monster Jam World FinalsSM Freestyle w 2009, gdzie niesamowitym pojazdem pokierował dawny czempion motocyklowy, były mistrz Supercrossu – Damon Bradshaw. Monster Energy jest faworytem zarówno freestyle’u, jak i wyścigów. W 2012 roku, w bitwie o mistrzostwo świata, Monster Energy doszedł do finału, ostatecznie ulegając Max-D o dwie setne sekundy. Na Stadionie Narodowym za jego kierownicą zobaczymy legendarnego Damona Bradshawa.

IRON MAN™

Jeden z najbardziej popularnych postaci Marvel™. Ten stworzony na zamówienie truck robi dym od pierwszego wjazdu na tor Monster Jam. Obdarzony nadludzką siłą swojego imiennika Iron Man został zaprojektowany, by zwyciężać. Pokryty żółto-czerwoną „zbroją” truck na pewno będzie kolejnym sukcesem Stark Industries. W Warszawie jego kierowcą będzie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników, zwycięzca niezliczonych zawodów stadionowych, Lee O’Donnell.

MONSTER MUTT® DALMATIAN

Ważący ponad 5 ton Monster Mutt, największy pies świata, jest ulubieńcem najmniejszych fanów. Jego uszy mają półtora metra długości, a ogon – dwa i pół metra. Jak prawdziwy, sympatyczny pies, ma też wielki, mechaniczny jęzor. Świetnie sprawdza się w konkurencji freestyle’u. W Warszawie zobaczymy Monster Mutta – dalmatyńczyka, kierowanego przez Candice Jolly, jedną z dwóch kobiet, które wystąpią podczas tej edycji Monster Jam.

EL TORO LOCO®

Odkąd po raz pierwszy wyjechał na tor w 2001 r., jego wielkie, groźne rogi wystające z budki kierowcy wciąż roznoszą przeciwników w pył. Umiejętności El Toro Loco dorównują jego imponującemu wyglądowi. Szalony „Wściekły Byk” jest ulubieńcem fanów. W Warszawie pokieruje nim druga kobieta w ekipie Monster Jam, 26-letnia Becky McDonough. McDonough rozpoczęła swoją karierę jako mechaniczka, zdobywając w końcu stanowisko głównego mechanika, a potem znajdując swoje miejsce w grupie kierowców MJ.

MAN OF STEEL®

Czy to ptak? Czy to samolot? Ten truck Monster Jam® od razu rzuca się w oczy dzięki niebieskiej barwie i znanemu wszystkim logo. Po sukcesie filmów „Superman” i „Man of Steel”, ten jeden z najbardziej znanych superbohaterów ma swojego Monster Jam trucka. Kierowca, Joey Parnell, również nosi charakterystyczny, niebiesko-czerwony strój. Choć nie ma nadludzkich mocy, potrafi pokierować tym, jednym z najpopularniejszych Monster Jam trucków. W wolnym czasie, Parnell prowadzi swój warsztat dla samochodów z napędem na cztery koła.

BLUE THUNDER®

Ten Monster Jam truck o granatowej karoserii pickupa jest jednym z ulubieńców publiczności na całym świecie, pojawiającym się w wyścigach od 2001 r. Jego opony mają średnicę ponad półtora metra. Z odnowioną karoserią, błyskotliwie namalowanym nowym motywem, światłami jak błyskawice i nowym kierowcą, Blue Thunder jest atrakcją każdego wyścigu. W Warszawie „Błękitny Piorun” pojedzie z weteranem Monster Jam Danem Evansem, obecnym w ekipie od 1994 r.

BATMAN™

Karoseria trucka Batmana została stworzona ściśle na wzór Batmobilu, który znamy z filmów i telewizji. Rozpięte wysoko skrzydła i elegancka czerń lakieru dają widzom złudzenie ruchu, nawet, gdy truck stoi w miejscu. Batman jest dwukrotnym zwycięzcą Monster Jam World Finals w Las Vegas. Za każdym razem za jego wygraną stał kierowca John Seasock, prowadzący Monster Jam trucki do zwycięstwa już od 25 lat. Poza zdobywaniem wyścigowych trofeów, Seasock zajmuje się działalnością charytatywną w swojej pomagającej potrzebującym dzieciom fundacji Seasock Cares, od 15 roku życia jest też strażakiem-ochotnikiem.

Więcej informacji o truckach, ich kierowcach i Pit Party: www.alterartshow.pl. Informacje aktualizowane przez cały weekend na Facebook.com/AlterArtShow i Facebook.com/MJOnline oraz Twitter.com/MonsterJam.

Ceny biletów:

kat 1: 148 zł / dla dziecka: 118 zł*

kat 2: 128 zł / dla dziecka: 102 zł*

kat 3: 108 zł / dla dziecka: 86 zł*

kat 4: 88 zł / dla dziecka: 70 zł*

Bilety dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich w kat 4.

Pakiet VIP – Biznes Klub: 418 zł / dla dziecka: 334 zł* / w sprzedaży przez biuro Alter Art vip@alterart.pl

Pakiet VIP – Loże: 788 zł, dla dziecka: 630 zł*

*dzieci od 3 do 12 lat: zniżka -20%; poniżej 3 roku życia: wejście bezpłatne.

Bilety z opcją wejścia na Pit Party: koszt (30 zł) zostaje doliczony do ceny biletu. Pakiety Vip –Biznes Klub oraz Vip – Loże: Pit Party w cenie biletu. Liczba biletów na Pit Party jest ograniczona.
Bilety dostępne w punktach sprzedaży Ticketpro oraz eBilet.
Producent: Feld Motor Sports. Promotor w Polsce: Alter Art Show.

Leave A Comment