Mercedes-Benz CLS 63 AMG Shooting Brake Spencer Hart – strojniś

19 czerwca 2013
Bez kategorii, Mercedes Nowości

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake uchodzi za jedno z najbardziej eleganckich aut typu kombi na świecie. Postanowiła to wykorzystać ekskluzywna marka odzieżowa Spencer Hart, która przygotowała specjalną, jeszcze bardziej „modną” odmianę tego samochodu.


Za bazę do modyfikacji posłużyła najmocniejsza wersja 63 AMG, w której zmiany są jedynie wizualne. Cóż, 525 KM, które produkuje podwójnie doładowane V8 powinny raczej wystarczyć. Auto pokryte jest specjalnym lakierem: Nick Hart Midnight Blue, a każdy z chromowanych elementów został pomalowany na czarno. Czarne są również aluminiowe felgi. Wnętrze natomiast zostało wykończone czekoladową pikowaną skórą z niebieskimi przeszyciami. Poza tym, na konsoli centralnej znajdziemy podpis Nicka Harta, dyrektora kreatywnego marki Spencer Hart. Dodatkowo, na każdym zagłówku znajduje się też wyhaftowane logo firmy.

Auto miało już swoją premierę na ostatnim pokazie mody projektanta w Londynie. Cały pakiet już niedługo trafi jako limitowana opcja do konfiguratora Mercedesa. Cena nie jest jeszcze znana.

Bartłomiej Urban

Leave A Comment