Dacia Logan MCV – Good news!

6 marca 2013
Bez kategorii, Dacia Genewa 2013 Nowości

Good news everybody! Dacia przedstawiła najnowsze wcielenie Logana, tym razem w wersji kombi. Panie i Panowie oto Logan MCV drugiej generacji!


Największą zmianą w porównaniu do poprzednika są oczywiście zmiany stylistyczne. Nowy Logan MCV wygląda naprawdę dobrze, a w porównaniu do poprzednika można powiedzieć, że jest piękny. Również środek poddano lekkiej modernizacji, dzięki czemu auto wygląda trochę nowocześniej. Nowa Dacia mierzy prawie 4.5 m długości (4490 mm), dzięki czemu możemy przewieść rzeczy długie nawet na 2.7 m. Bagażnik ma pojemność aż 573 litrów, a po złożeniu tylnej kanapy przestrzeń zwiększa się do potężnych 1518 litrów.

Pod maską znajdował się będzie 1 z 3 dostępnych silników: 2 benzynowe o mocy 75 albo 90 oraz 1 wysokoprężny 1.5 dCi o mocy 90 KM. Auto będzie dostępne w sprzedaży w Wielkiej Brytanii już od kwietnia z ceną poniżej 8000 funtów (około 38 100 zł). Nie wiadomo jeszcze kiedy samochód trafi do Polski i jaka będzie jego cena. Szykuje się kawał dużego samochodu za naprawdę małe pieniądze, świetna oferta dla młodych rodzin czy małych firm.

Bartłomiej Urban

Leave A Comment