Aplikacja Mazda6 dostępna w Polsce

24 stycznia 2013
Bez kategorii, Mazda Nowości

Aplikacja prezentująca najnowszą Mazdę6 dostępna jest już dla użytkowników w Polsce.

Umożliwia zapoznanie się z nowym modelem, który ze swoją wspaniałą stylizacją KODO i wysoce wydajną technologią SKYACTIV gotów jest do podbicia europejskiego segmentu C/D.


Łatwa w obsłudze aplikacja pozwala klientom zobaczyć wersję Sedan lub Sport Kombi w widoku 360 stopni, wybrać kolor lakieru spośród szerokiej palety barw, dopasować aluminiowe felgi oraz obejrzeć wnętrze i zmienić kolor tapicerki. Dzięki wbudowanej funkcji zapisu obrazu użytkownicy mogą w każdej chwili zachować zdjęcie skonfigurowanego pojazdu w galerii i wysłać je do znajomych. Mogą również skorzystać z sekcji informacyjnej aplikacji, aby zapoznać się z najważniejszymi cechami bezpieczeństwa samochodu i jego funkcjami informacyjno-rozrywkowymi, a dodatkowo przejść na stronę internetową Mazdy i zapisać się na jazdę próbną.

Aplikacja przeznaczona jest dla różnych urządzeń Apple i z systemem Android* i zawiera wysokiej rozdzielczości obraz z zewnątrz i wnętrza samochodu, z możliwością rotacji o 360 stopni. Dzięki temu można poczuć się niemalże jak w salonie, siedząc w nowej Maździe6. Darmową aplikację można pobrać z Apple App Store oraz Google Play Shop dla Androida.

Leave A Comment